Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most olvastam ezt a cikket a...

Most olvastam ezt a cikket a vagyonadó újabb fejleményeiről. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 14:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

17:32 Teljesen egyet értek! Ne sírjanak az emberek, hanem tanuljanak meg spórolni és nem felélni a vagyonukat. Miért azt az embert kell megterhelni, aki tudja hova kell befektetni. Már úgy unom ezt a hitelből, de jól élünk életvitelt. Ha minden évben új telefon stb. kell az ember fiának ne sírjon, hogy nincs semmi megtakarítása.

Az én szüleim is vettek házat amit szépen felújítottak és vagy eladják vagy marad nekünk gyerekeknek. De jövedelmet nem hoz, mivel falun nem érdemes kiadni albérletbe. Nem mindenkinek egyetem közelében van lakása.

A kormányt egyetlen cél vezérli, hogy az emberek csak a bérektől függjenek és ne érje meg ingatlanba fektetni. Nem kell feltétlenül milliárdosnak lenni, hogy egy értékes házad legyen. Vicc ez az egész vagyonadó!!!

A vagyonadó lesz a szakdolgozatom témáha úgyhogy már alig várom amikor meg kell majd védeni. Kapnak ott olyan saját véleményt csak győzzék végig hallgatni.

2009. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!