Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van cigánybünözés?

Nem dávid kérdése:

Van cigánybünözés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 20:56
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
0%

NINCS!!!!

A bűnözésnek nincs sem nemzetisége, sem etnikuma! Vannak bűnözők és kész. Egyébként sem lehet(ne) származás alapján semmiféle nyilvántartása a rendőrségnek. Ebből Miskolcon volt is nagy balhé, menesztették az akkori városi rendőrfőkapitányt (nézz utána, ha érdekel, dr. Pásztor Albert).

Amúgy ezen logika alapján szerinted van magyarbűnözés is? Vagy a magyarok olyan tiszták, mint a szűz hó, és soha nem követnek el semmilyen bűnt?

2012. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Naná, hogy van.

Én eddig mindig védtem a cigányokat, mert találkoztam rendesekkel. (Rájöttem, hogy nagyon kevés van belőlük)

Soha nem beszéltem ellenük, sosem szidtam őket, bárki ezt tette, kiálltam mellettük, mert hittem hogy szép számmal vannak kivételek.

Egészen addig, amíg a kutyánkat meg nem mérgezték. Egészen addig, amíg a lakást, amiben a szüleim egész életének munkája (és persze hitelek) benne volt, fel nem törték. Amíg ki nem pakoltak belőle mindent, ami mozdítható volt (bútorok, szőnyegek, konvektorok, vízvezeték csövek). Amíg szét nem verték fejszével az ajtókat, ablakokat.

És ha ez csak velünk történt volna meg...De sajnos gyakorta megesik ez nálunk. Fényes nappal bemennek a lakásba és elvisznek ezt-azt. És teljesen biztosra tudom, hogy cigányok csinálják (nem egy, nem két család)

Sajnáljam őket, mert szegények? Szociális alapon, fillérekért kaptak lakást. Sajnáljam talán, hogy nincs miből berendezniük és legyünk büszkék magunkra, hogy megtámogattuk őket a bútorainkkal? Sajnáljam, hogy nincs munkája? Apámnak sem volt sokáig (pedig ő még akart is dolgozni, nem úgy mint a cigányok) mégsem jutott eszünkbe betörni senkihez.

Az meg pláne nem jutna eszünkbe, hogy miután elvittük, ami kell, még rongáljuk is meg, ami maradt.

Barbár, tolvaj, gyilkos nép ez! Nincs még egy olyan civilizált országban élő nép, amelyik ilyen bűnöző hajlamokkal lenne megáldva, mint ők!

2012. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!