Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosoknak miért ilyen...

A jobbikosoknak miért ilyen szegényes a vitakultúrája?

Figyelt kérdés

A többség-tisztelet a kivételnek- ugyanazokat nyomja.

A liberálisokat csesztetik a "társadalom még nem elég felnőtt" duma miatt, mert az szerintük arrogáns. Ennek ellenére, ha nem vagy jobbikos, akkor agymosott vagy.

Mindenre gúnynevet találnak ki, esetleg egy rendes szót degradálnak azzá, sokszor undorító, mondhatni "negédes" módon.

A liberálisnak régen mélyreható jelentése volt. Most az a liberális, aki nem jobbikos.

Ugyanez van a "ballib"(ezt különösen szeretik), "neobolsi", "neolibsi" szavakkal. Aztán még itt van a szokásos, az "antimagyar" és a "hazaáruló"


Én sok párt szimpatizánsával szoktam politizálni, de egyikkel sem olyan nehéz, mint egy jobbikossal.

Lehet hurrogni, de én(viszonylag függetlenként) azt mondom, hogy a jobbikosok 90%-ának semmi köze nincs a politizáláshoz, mert amit csinálnak, az nem vita, hanem proli fröcsögés a kocsmából.

Vannak értelmesek is, azokkal lehet rendesen beszélni. A különbség, hogy amíg lmp-s, esetleg fideszesek közül nem kell sokáig keresgélni egy értelmes vitapartnert, addig a jobbikosoknál csodaszámba megy, ha akad egy.

Ez miért alakult így? Miért csak ők képtelenek a kommunikációra?


2012. jan. 12. 16:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

"Nekünk Jobbikosoknak nehéz elviselni az olyan embereket akik folyton arról akarnak meggyőzni minket hogy milyen sz*r magyarnak lenni és mekkora sz*r ez az ország mellesleg az is zavar hogy a libsik azt hiszik hogy ők mekkora toleránsak mert védik a b*zikat meg a zsidókat, cigányokat de közben intoleránsak a magyar nemzettel szemben."


Na itt a hiba. Ti saját magatok által kreált definíciókat akartok ráhúzni másra. Nálatok a liberális=utál magyar lenni, védi a cigányokat és a zsidókat, és támogatja a homokosokat.

Pedig ez pont nem így van. Egyrészt akiket ti lelibsiztek még nem biztos, hogy liberális. Szimplán csak kevésbé radikális mint ti. Én nem tartom magam se liberálisnak, se semmi másnak. Én ÉN vagyok, és nem beskatulyázni akarom magam. Azok akik hasonlóan gondolkodnak mint én, vagyis mi úgy gondoljuk, hogy pl. egy cigánynak, zsidónak, homokosnak is ugyan olyan jogai vannak mint nekem, magyarként. Ezzel szemben a radikálisok kipaterolnák az összes cigányt és zsidót az országból, csak a származása miatt. Egy normális embernek ez eszébe sem jut, helyette azt mondja, hogy az összes BŰNÖZŐT pateroljuk ki az országból (OFF: ilyen alapon a gárda felének ki kéne tenni a szűrét egyébként). Ha az a szemetekben már b*zivédésnek számít, hogy nem lőjük le őket, az a ti idióta agyszüleményetek miatt van (zárójelben megjegyezném, hogy én se bírom a b*zikat, de addig amíg nekem nem ártanak nem érdekel, annyival több lány marad nekem). Nálatok az már hazaárulásnak számít, ha valaki teszem azt szívesebben élne Szlovákiában, mert mondjuk szereti a Tátrát, az Alföldet meg baromira unja (hát lássuk be, az alföld tényleg elég unalmas hely).

Ezen tessék elgondolkozni (Gondolom most jön a zsidózás meg libsizés agyba főbe).

2012. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Dick Esmen ***** válasza:
42%
Mert ezen nevelkedtek.
2012. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Mudri az a baj hogy valótlanságokat állítasz. Nem tudom hogy ezt a kirohanásodat mire véljem, komolyan gondoltad-e vagy csak szórakozni jársz ide de komolytalan vagy ezekkel az érvekkel. Okai vannak annak hogy sokan nem szívlelik a zsidókat. Amíg a zsidók nem kérnek bocsánatot a nemzet ellen elkövetett bűneikért és be nem fejezik áskálódásaikat a magyarság ellen nem fognak csillapodni a kemény kritikák. És hangsúlyozom ebben nincs semmi olyan hogy ki az országból a zsidókkal vagy hogy valami bajom is lenne egy zsidó emberrel.
2012. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem értelek. Most akkor a zsidókkal van bajod, vagy nem a zsidókkal? Miért is klrjen bocsánatot a sarki Kohn néni?
2012. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

"tegnap 22:02"


És mi mikor kérünk bocsánatot? Ez nem kritika, ez csak bűnbak keresés, amit már régóta csinálnak az emberek.

2012. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
Magával a zsidó néppel van bajom de nem a zsidó emberekkel. Nyilvánosan a zsidó politikusoknak kellene bocsánatot kérniük.
2012. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%
És a magyaroknak szerinted nem kellene bocsánatot kérniük?
2012. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
Ebbből az országból '44-ben 600000 zsidót elvittek, és kivégezték őket. Bocs, hogy a maradék most nem azzal foglalkozik, hogy bocsánatot kérjen. Komolyan mondom, néha nem tudom, hogy egyes zsidózó emberekből ilyenkor a butaság, vagy csak simán a gonoszság beszél...
2012. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem nekünk magyaroknak miért kéne bocsánatot kérnünk. Jobb lenne ha nem dobálóznál a szavakkal hanem érveket hoznál fel. Ahhoz hogy megértsük a Második Világháború történéseit mélyebben kell keresnünk a problémákat.
2012. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Már az utánnam lévő is leírta. Az ország végignézte ahogy elmennek a vonatok. Ennél több érv nem is kell
2012. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!