Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek?

Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kapunk IMF hitelt, vagy sem?
2012. jan. 12. 00:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Remélem nem! Be kell bizonyítanunk a világnak, hogy Nyugati alamizsna nélkül is meg tudunk élni!
2012. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Kapunk. Orbán nyeregben akar maradni és ha IMFel tudja rövidtávon elkerülni az államcsődöt akkor még megegyezni is hajlandó.

Kedves első, bizonyísd be a világnak hogy evés nélkül is életben tudsz maradni, köszi.

2012. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Amíg lehet Orbán állni fogja a támadásokat. Szerintem csak egy olyan megállapodásba akar belemenni, amely hosszú távon szolgálná az országot. Valószínűleg egyenlőre nem erről van szó, most például még abba is bele akarnak szólni hogy miért vitette el magát az a szegény Gyurcsány. Lassan már az is feltétele lesz a hitelnek hogy ne bántsák már azt a szegény ártatlan embert. Nonszensz.
2012. jan. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
00:57 :)))
2012. jan. 12. 01:06
 5/20 anonim ***** válasza:
7%

ma 00:57


nem mindenki él kertes házban, te ostoba

2012. jan. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%

:DD

Itt olyan jól le lehet pontoztatni magam.

Csak az alamizsna szó miatt jöttem evés példával.

Értem én amúgy hogy jó lenne bebizonyítani hogy megállunk a saját lábunkon csak sajnos nem így van. És ha már nem így van akkor bölcsebb dolog belátni.

2012. jan. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ma 01:11


"nem mindenki él kertes házban, te ostoba"


Nem is kell. Ha te tudsz varrni nekem pulóvert a 6. emeleti panelban, akkor majd elcseréljük amink van. Tudom hogy nagyon bárgyú kis példa, DE a lényegét tessék érteni.

2012. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ez az vissza az őskorban :D Már látom a hirdetéseket: horgolt pullóvereket cserélek zöldség:D
2012. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Őskorba???


Na jó.

Kell nekem tojás, kérek a szomszédtól, és viszek paradicsomot. Te meg fizess raktározást, szállítást (430-as benzináron), külföldi tulajdonban lévő bolti hasznot, áfát, stb, stb.

Ha neked ez az "új" kor. :D

2012. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
És majd mobiltelefont vagy teszem azt hűtőszekrényt is a szomszéddal cserélsz krumpliért? Teljesen világos, hogy falvakban illetve olyan helyeken, ahol az embereknek van kertje, ott termelni kell és jól teszik, hogy egymás közt cserélnek, de mindez egy olyan városban, ahol az emberek háromnegyed panelban lakik már kevésbé lehetséges...
2012. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!