Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek?

Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kapunk IMF hitelt, vagy sem?
2012. jan. 12. 00:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Magyarországon is lehet ám hűtőt csinálni. 2-3 hozzáértő ember összedob neked pár óra alatt egyet.

Hobbielektronikai oldalakra ha rákeresel elképedsz hogy miket meg nem csinálnak élelmes emberek kis hazánkban.

2012. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azok után, ahogy OV és a Fidesz vélekedett róluk és viselkedett velük én az IMF helyében a büdös életbe nem jönnék Magyarország közelébe.
2012. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Sajnos jönnek... A pénz nagy úr.
2012. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

szeretném a kérdésemet figyelmetekbe ajánlani mert ez a kérdés ihlette:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__2554..


a 3ember által barkácsolt hűtő nyilván ugyanolyan minőségű mint egy színvonalas gyárban készült, és garancia is lesz rá. cserekereskedelem.. úristen, inkább haggyuk mert jön az a rész hogy legyőztök a rutinotokkal.


Inkább térjünk vissza a kérdéshez.

Az IMF kell. Sajnos.

2012. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A barkácsolt hűtő jobb minőségű lesz, mint a boltban kapható, mert nem arra tervezik, hogy 3 év múlva elromoljon és újat kelljen venni!
2012. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

no, akkor először ezt ajánlanám:


[link]


utána ezt:


[link]


utána innen folytathatjuk :)

2012. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát igen... a tervezett elavulás, ugyebár.
2012. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Na akkor lesz hitel vagy sem?
2012. jan. 12. 15:00
 19/20 anonim ***** válasza:

Mondtam én hogy most jön a "legyőznek a rutinjukkal" rész. :D

Akik hűtőt akarnak gyártani a semmiből azoknak sok sikert hozzá. Undorító dolog a tervezett élettartam, de legalább van működőképes hűtőnk.Hallottatok már az 1. és a 2. ipari forradalomról? Szerelejetek össze 10millió embernek hűtőt, 1000red olyan hatákonysággal, sebességgel és minőséggel mint a sorozatgyártás. Csak ne várjátok el hogy hetekre elegendő élelmiszert adnak a hetekig tartó munkéárt cserébe. Egyszerűbb lenne annyit termelniük amenyit ők esznek meg. És akkor az emberek 3/4ede éhenhalna a maradék meg el szántogatna magának, hurrá középkor. Ezzel a témával kapcsolatban többet nem írok mert egy vicc az egész.

2012. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

sok sikert az éhen haláshoz...

én most is magamnak dolgozok, és nekem nem kell IMF hitel

2012. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!