Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Schmitt...

Mi a véleményed Schmitt Pállal kapcsolatos plágiumgyanúról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 11. 19:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%

"Hát végül is tényleg nehéz a csigák párzásáról tök mást írni, mint a feltárt tények. "


Mi köze van az olimpiának a csigákhoz?

2012. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Félelmetes, hogy mennyire vakok a fideszesek, ha pártjuk esetében esnek ki csontvázak a szekrényből. Kimosdassák őket! :) Vajon, ugyanez lenne a véleményed, ha MSZP-s köztársasági elnökről derülne ki? Vagy már lemondását követelnéd?
2012. jan. 11. 20:32
 13/25 anonim ***** válasza:
60%

Már eleve az is baj, hogy külön beszélhetünk "fideszes" meg "mszp-s" köztársasági elnökről.

Szerintem úgy általában röhej, ami itt megy, ez meg csak simán beleillik a képbe. :(

2012. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez a Scmitth akkora tapló iskolázottság szempontjából mint Podgorníj elvtárs volt,mert az is bélyegzőt használt aláírás helyett.(mind a kettő párthuszár tiszt.)
2012. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

100%, hogy plágium. a bizonyítékok meggyőztek.

nem lepődnék meg, ha mégsem mondana le.

ez sajnos nálunk nem divat.

2012. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%

ma 19:46 48%-os


Mindegy, hogy mit ír, a lényeg, hogy ki írja ugye?


idióta!

2012. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Pali bácsi azzal bukott le, hogy nem volt benne helyesírási hiba.
2012. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%

Egyet ne felejtsetek el. A kétharmados mi akaratunkkal a Fidesz tette államfővé.

Orbánnak a következők miatt lett nagyon jó (köztársasági) elnök:

- beszédet felolvasni már megtanult, de helyesen magyarul írni még nem,

- a törvények szentesítésében az aláírását gondolkodás nélkül nap, mint nap használhatja (hogy ezzel több százezer emberrel kib@szik az nem baj),

- mint ex-párttitkár zsarolható, és a Fidesz felvirágzása érdekében minden megtesz, hűséges alattvalóként,

- a most kiderült plágium gyanú is a Fidesz malmára hajtja a vizet, mert bármikor kirúghatóvá válik, ha Orbán úgy akarja,

- mivel csak az államforma maradt köztársaság, Magyarország nem, így Schmittre se lesz sokáig szükség.


(És ha még több disznóság derül ki róla, a Fidesz annál hosszabb ideig tartja nyomás alatt, hogy az elnök aláírásával hitelesítsen minden diktatórikus elemet.)

2012. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
5%

"mivel csak az államforma maradt köztársaság, Magyarország nem, így Schmittre se lesz sokáig szükség. "


ha az államforma nem változott, akkor nem szüntetheti meg ezt az intézményt...

2012. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ merről közelítjük meg a dolgot. Egy doktori disszertáció és a vizsga már inkább egy beavatási rituálé, aki eljutott odáig, szinte már megérdemli, hogy megkapja. Magamból indulok ki: sokat küzdöttem, hogy befejezzem a fősulit, aminek a végén az államvizsga elég könnyű volt. A szakdogám olyan téma volt, mely elég ritka és be kell vallanom, én is sokat loptam innen onnan, mert kevés irodalmat találtam, azok pedig a teljes témát átfogták. Nem Palibácsit akarom védeni, hisz ezzel a végzettséggel nyílván nem köztársasági elnöknek készült. Jogosnak tartom az emberek felháborodását, de szerintem kicsit túl van fújva az ügy.


Styloo

2012. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!