Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit akar most a kormány csinálni?

Mit akar most a kormány csinálni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi értelme annak hogy Orbán először azt mondja, hogy feltételekhez kötjük az IMF-el való megállapodást, utána már semmilyen feltétel nincsen csak jöjjenek. Milyen terve van a kormánynak?
2012. jan. 11. 06:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Alkalmazkodik a helyzethez csak.

Én is azt szoktam ha d.e. azt mondom nem vagyok éhes estére biztos mást fogok mondani!;)

2012. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%
ÚRISTEN utolsó... Hát ez majdnem ugyan az, tényleg. Kb. hasonló elmék vezetik az országot, mint te, épp ez a baj.
2012. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

:)

Neked meg az IQ-d nem lehet gyenge az tuti.


Te biztos hergelnéd tovább a befektetők idegeit, ahogy az írásodból itélem meg.

Gratu

2012. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az írásomból maximum az derült ki, hogy dilettáns vagy, akárcsak a kormányunk. A válaszoddal pedig sikerült ez be is bizonyítanod, nem baj haver, majd legközelebb talán sikerül.
2012. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Miért nem Lengyelországot, Szlovákiát

vagy éppen Romániát akarják

mindenáron letaposni? Egyszer

magyarázza már el nekem egy

Fideszes :)"


Azért mert Magyarország tenni akar/akart ellene...ami sajnos nem sikerült és nem is fog..


Az ELLENZÉKIEK meg szidják Orbánt,hogy így meg úgy..pedig nem az a célja a FIDESZ-nek,hogy csődbe vigye az országot..A nagyhatalmaknak viszont ez lesz a célja,ha M.O. nem tesz olyan lépéseket ami nekik kedvez...

2012. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!