Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez igaz? :@

Ez igaz? :@

2012. jan. 10. 12:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzásnak tartom,de a videó mellett szóljon,hogy például Csányi Sándor (OTP) tavaly megduplázta a vagyonát.Vajon hogyan és miből?
2012. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Több észrevételem is van.

1. jó lenne, ha a kérdezk tudnának lényegretörő kérdést feltenni. Az "ez igaz?" kérdésből önmagában nem derül ki hogy is a kérdés


2. a videón látottak nem tudom, hogy igaz-e, de ha úgy van, vérlázító.


3. jogi szempontból nem tudo, hogy mit lehet tenni, mert az a kérdés, hogy milyen szerződést kötöttünk, ez - ha igaz is - csak közvetett bizonyíték, a bank simán mondhatja, hogy a forint ott csücsült a széfben, és ők igenis beváltottak. Így nem jutottak jogosulatlan haszonhoz. A hűtlen kezelés nem áll fenn, mert a bank érdekeihez hűek voltak, és nem kötelesség az ügyfél számára legkedvezőbb konstrukciót ajánlani. NA EZEN KÉNE VÁLTOZTATNI!!!


4. Csalásnak az minősül, ha valakit szándékosan tévedésbe ejtenek, és abból hasznot húznak. Ennek van elévülési ideje. sajnos.

2012. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

crem0001:

Nem fogok asszisztálni a trollkodásodhoz, ha érdekel a téma nosza egy gazdasági egyetem és hajrá. Ha már összeesküvést akarsz, inkább azon gondolkozz, hogy miért nincs a magyar középiskolákban gazdasági és politikai alapismeretek oktatása.

2012. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem értem, én ezt eddig is tudtam. Pedig civil vagyok.

Akit nagyon érdekelt a dolog, az megtalálhatta az infókat. Ez már évek óta nyílt titok, csak ugye most került előtérbe a hitel probléma, ami miatt sokan "ráébredtek".

Azért tettem idézőjelbe, mert mint mondtam, aki utánanézett a dolgoknak, annak ez nem újság. Én például ennek tudatában vettem fel a frankhitelt.

2012. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"ha tetszik szívesen mutatok még egy két jo zenét !!"


Kösz, ismerek pár ilyen (nemzeti rock) együttest, ha nem is mindig hallgatom őket.

2012. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha igaz, akkor nagyon durva:S

De az is lehet, hogy kamu. Van erről még valahol valami adat? Vagy mi az állítás forrása? Mármint... Egy ilyet én is ki tudok találni, aztán feltöltöm youtube-ra. De ha nem tudom igazolni, hogy honnan az állításom, akkor megette a fene.

2012. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Zene: Requiem for a Dream ("


miért ezt rakják minden ilyen film alá?

2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ma 12:43


a világ normális felének ti vagytok az agymosottak

2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ma 19:25

Olyan vagy mint a kisfiú, aki rendületlenűl hiszel a télapóban, és a jézuskában... De majd ha mindent elvesznek, ellopnak, és beszednek kamat, és adó gyanánt rájössz ezekre a dolgokra. Csak az a baj, hogy addigra már késő lesz.

2012. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!