Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez igaz? :@

Ez igaz? :@

2012. jan. 10. 12:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Igaz, csak a sok agy mosott nem akar tudomást venni ezekről a dolgokról... Azt gondolják hogy ezek csak összeesküvés elméletek, pedig ez a szín tiszta valóság.
2012. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
igaz :(
2012. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"Bürokraták és pénzemberek irányítanak minket

Hazug szólamok, ígéretek tartják alul a szintet

Utat keresve, tapogatózva, egymásra lépve élünk

Megnyomorítva, mindent feladva, szánalmas lesz a végünk


Refr.:


Századok bűnét üvöltöm magamból

De nem tudom ki hallja, a világ csak röhög rajta

A napot nem látom már lassan a falaktól

És egyre gyengül a hangom, szavam a porba hull


A múltunkat nem ismerhetjük, hisz tanulhatnánk belőle

A vágyainkat megvakítják, hogy ne nézhessünk előre

Testvéreink eltaszítva, a falakon kívül állnak

Anyjuk nélkül szebb jövőt, reményt hiába várnak


Refr.


Ha évek múltán erre jársz majd, tiszta lelkű vándor

S meglátod, hogy mi maradt itt e gyönyörű, szép hazából

Vidd el a hírt a nagyvilágnak, hogy minket nem zavar

Jöhet bárki, hisz elpusztult az utolsó magyar. "



F/24

2012. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ki írta ezt a verset?
2012. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ez zene !!!

ezt sehol nem játszák se tv se rádio..tul jó oda !!

halgasd meg !

http://www.youtube.com/watch?v=HI_9Of4WG2c


F/24

2012. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ha tetszik szívesen mutatok még egy két jo zenét !!
2012. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Gondolkodtam, hogy adjak-e egy hosszú kimerítő választ, de arra jutottam, hogy túl nagy felület lenne a trolloknak. A videóban az adatok kb stimmelhetnek, de a okok, következmények és amúgy az egész körítés nem. A deviza hitel sosem azt jelentette, hogy a bank besunnyog a svájvi fiókba és átváltja a pénzedet. De a sok tanulatlan birkának ezt be tudja adni néhány, hozzájuk hasonló értelmi képességű, egyén és képesek személyes előnyhöz juttatni magukat. Lásd a video alatti hozzászólások, kb a harmadikban kezdenek zsidózni...
2012. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

A videó alatt ami megy zene, annak mi a címe?

Egyébként ki kell vizsgálni a dolgot, addig nem lehet azt mondani, hogy igaz. Az, hogy egy jobbikos képviselő állít valamit, még nem jelenti azt, hogy feltétlenül igaz is. Ha nem igaz, de már sok ember (ilyen büszke93 félék) agyába elültette, már azzal is nyert egy csomó szavazatot a jobbik. Szóval amíg nem vizsgálják ki, nem lehet semmit mondani.

2012. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

""Igaz, csak a sok agy mosott nem akar tudomást venni ezekről a dolgokról... Azt gondolják hogy ezek csak összeesküvés elméletek, pedig ez a szín tiszta valóság.


Az a baj hogy nem az agymosottak a hibákak, hanem akik mossák az agyukat, azok az érdekeltek hogy minden így maradjon. Sajnos minden rendszerváltó párt nyakig benne van a korruptciós szószba. Szerinted a többi politikus nem látja ezt? Dehogy nem! Csak hát valahonnan őket is pénzelik, és nem szólhatnak. Vajon a Fidesz miért nem bontja ki a szabadságharc részleteit? Mert ők is nyakig benne vannak és nem tehetik meg hogy az igazságot kimondják.



Csak gondoljbele!


A miből jöttek létre a pártok a rendszerváltás alkalmával?

Hiszen nem létezett olyan magyar aki ezt megfinanszírozhatta volna. Igen, a nyugati nagytőke adta a péntz, persze nem a semmiért cserébe. És ez a kapcsolat már 22 éve húzza vissza az országot, sok sok hasonló esettel.

2012. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

""Gondolkodtam, hogy adjak-e egy hosszú kimerítő választ, de arra jutottam, hogy túl nagy felület lenne a trolloknak.


Ok akkor adj ha lehet, kíváncsi vagyok.


""A videóban az adatok kb stimmelhetnek, de a okok, következmények és amúgy az egész körítés nem.


Ezt nem értem, de elmagyaráznád?


""A deviza hitel sosem azt jelentette, hogy a bank besunnyog a svájvi fiókba és átváltja a pénzedet.


Deviza alapú hitel, az az deviza az alapja.

Na most, vagy devizában van a fedezete és azt válltották Ft re amikor a hitelt oda adták és akkor az árfolyam elúszhat, vagy TF ben de akkor hová a felár?

Ha a bankoknak meg nem volt fedezete a tényekszerint, akkor mire is adott fedezet nélkül, a semmire?

2012. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!