Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik az általad támogatott...

Melyik az általad támogatott párt, és mit ajállanál neki a jövőt illetően?

Figyelt kérdés

Nekem a Jobbik.


Értesse meg a magyarokkal hogy Magyarország csak egy van, és nem jobb és bal él benne, hanem magyarok.


Hogy ne válltoztasson a mostani politizásásán, maradjon konstruktívan aktív.


Tegyen meg mindent hogy a valódi arcát láthassa meg minnél több magyar és ne azt a torz állarcot keljen magyarázni amit a média akar róla mutatni.


2012. jan. 9. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Egyik pártot sem támogatom, de mindegyiknek üzenném hogy, :


Folytassanak párbeszédet egymással, vitázzanak és ne sárral dobálózzanak. Másrészt értelmes gazdaságilag megalapozott, ne megalapozatlan politikai döntést hozzanak. Becsületes és hiteles politikát!


MSZP: Volt egy szar 8 évük nem csináltak semmit, beszariak voltak megcsinálta a fidesz.


Fidesz: Annyira megcsinálta hogy 324Ft/1EUR, meg 424ft/1Lityó benzin. Csinálja csak ne ebbe 2/3-os stílusban, ne önfejűen, sértődött módjára...


Jobbik: A fidesz koalicióból lépjen ki mert ez "Magyar" imázsba nem illik...

2012. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyik sem,az,hogy ne lopjanak olyan sokat és kicsit hozzák helyre az országot
2012. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen az alábbiakat üzenem a pártoknak!


Fidesz:

Jó lenne ha végre olyan politikust is alkalmaznának akinek legalább nincs valamilyen fogyatékossága (beszédhiba, szemtengely f., vagy egyszerűen nem tud járni)



LMP:

Szerintem az egy sima - egy fordított kötési forma sokkal jobb...



MSZP:

Bázzz iszonyat dagadt már minden tag köztetek! Éljen Paudits Béla!



Jobbik:

Szerintem az EMÓ-sból sosem lesz Kalocsai mintában járó igaz magyar hazafi!

2012. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik pártra ráférne egy generációváltás. Az öregek, akik eddig (alul)teljesítettek adják át a helyet a fiataloknak, hogy bizonyíthassanak.
2012. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!