Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány vagy Orbánt választa...

Gyurcsány vagy Orbánt választanád miniszterelnöknek, ha ebből a kettőből választhatsz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 10:43
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Gyurcsányt miért nem választanátok, ennyire leszerepelt?
2012. jan. 26. 14:27
 42/49 anonim ***** válasza:

Gyurcsányt. Érdekes figura, lehet hogy ideggyenge vagy nem is tudom minek nevezték, furcsán fejezi ki magát de nem rosszindulatú és nem reszket a hatalomért.

Mondjuk orbán ellenzéki posztból is tönkre tudja tenni az országot, főleg ha Fletón múlik...

2012. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Mindkettőt egyszerre,de teljes vagyoni, és erkölcsi felelősség terhe mellett, úgy hogy ami javakat eddigi politikai múltjuk alatt össze szedtek, azzal a vagyonnal is felelősek lennének.

Természetesen független szakértőkkel körülvenni őket,

és 6 évet adnék,hogy rendbe tegyenek mindent, mert ha nem akkor mindenük elveszett,

biztos vagyok ,hogy össze tudnának dolgozni.

2012. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%

Orbán Viktor

Ha királyt kéne választani, és csak ez a két jelölt lenne, akkor vagy lelőném mindkettőt, vagy ORBÁN VIKTOR

Orbán Viktor, a megromlott félisten

Gyurcsány Ferenc egy sakál

2012. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Kérlek titeket! könyörgöm! Lécci ha lesz rá időtök nézzétek meg a videót

http://www.youtube.com/watch?v=1ul4ZoeJV_s

ha nehéz megérteni amikor a bankokról beszél arra is van itt egy videó http://www.youtube.com/watch?v=CvhD9rwaSqE

sajnos így működik a világunk, ez van : /

2012. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
56%
A legkisebb rossz és én még mindig Orbán Viktort választanám.
2012. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
53%
Gyurcsány nem mondott nemet a határon kívüli magyarokra,de nem is rájuk akarta építeni a "hatalmát"!Nem vagyok ellenük...Sőt! Akkor is azt gondolom,hogy szavazni csak annak legyen joga,aki itt él,ide fizet adót,itt nyomorog,itt hal éhen vagy lövi magát agyon a kilátástalanságtól.Na igen,és azoknak is,akiknek Orbán még gondtalanabbá tette az életét.
2012. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Fleto forever!
2012. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
57%
Ferencet. Gyurcsány Ferencet.
2012. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!