Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány vagy Orbánt választa...

Gyurcsány vagy Orbánt választanád miniszterelnöknek, ha ebből a kettőből választhatsz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 10:43
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
26%

"Az olyanok miatt mint te még lesz

négy évük"


Miért, én milyen vagyok? Fideszes? Nagyot tévedsz, ugyanis én nem támogatok hazaárulókat, a szavazatommal. Az egyetlen reális választás a Jobbik.

2012. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
41%

A határon túli Magyarok itt adóznak? Egyébként csak az érzés miatt kell nekik az állampolgárság?

Szavazhatnak szerinted a jövőnkről? Mert fognak az eddigiek szerint.

Ausztráliában, Erdélyben élő Magyarok röhögve mondták majd mi megszavazzuk a jövőtöket.

Ez a nagy magyarkodás is elég érdekes.

Nézzétek végig a családfátokat, még ha végig oly Magyar is honnan tudjátok a tatár, török, német mennyi utódott szórt itt szét.

Akkor az itteni Svábok és egyéb nemzetiségek is kérjék az anyaországuktól az állampolgit és az mire lenne jó?

2012. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
45%

ma 13:58

Nem a vérvonal számít, hanem a kulúrális örökség, és a gazdag történelem amit ránk hagytak. Én ezért vagyok büszke magyar származásomra. Amugy már nincs olyan nemzet ahol ne lenne keveredés. A 18.századi franciaországban, a lakosságnak csak a fele volt frank, és "kevert" frank. Maximum a keleti országokban, de már azokat is kezdi ellepni a szenny.

2012. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
33%

Abban igazad van, hogy a franciáknál már csak bevándorló él. Szörnyű.

A Magyar történelem meg egy két királyon kívül siralmas.

Egymást vakítatták, ölték már akkor is a hatalomért és a pénzért.

Kossuth kirabolta az árvák pénzét egy sikkasztó és most Kossuth díjjakat osztogatunk. Röhej. Marha jól élt Amerikában öregségéig nem nélkülözésben ha jól tudom.

Különben rengeteg Magyar fiatal menekül most külföldre meg menekültek 56-ban is akkor ott külföldön az adott országban őket is üldözni kellene mint idegent?

2012. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
38%
Én lelőném mind a kettőt, akkor csak állítanának egy másik jelöltet.
2012. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
52%
Gyufát a kettő közül, de egyébként meg Bajnait!
2012. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim válasza:
34%
Hát pont a témáról beszéltünk a kollégámmal ma pingpongozás közben, ő fideszes én meg inkább szoci, bár utálom őket is a Gyurcsány klikk óta,még Horn anno szimpibb volt, a kérdésre reagálva abban egyetértettünk ketten a kollegámmal, hogy 2014 ben is Orbán fog nyerni. Meglátjuk igazunk lesz-e.
2012. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
54%
Gyurcsányt.Indok: Nem volt idegbeteg, jó volt a külpolitikája, és volt 1-2 pozitív dolog is a miniszterelnöksége alatt. Nem akarom nagyon dicsérni, de közel sem volt olyan rossz, mint azt sokan gondolják. Orbán ellenben idegbeteg, szar a külpolitikája, szegényíti az embereket, szórja a pénzt, stb
2012. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
41%

ma 14:41

600 éven át védtük nyugat európát, és a keresztény vallást a töröktől. Ezt európa, trianonnal hálálta meg.

2012. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
44%

ma 15:29

ez tény és való, hogy ha mi nem vagyunk, akkor az Eiffel-torony helyén ma egy minaret áll!

2012. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!