Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt valami, amit Gyurcsány...

Volt valami, amit Gyurcsány jól csinált?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 21:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%

ma 22:07


Nagyon jók a fotók. Libajaninak lógnia kell, ahogy a fotón. Egy piszkos áruló gyurcsánnyal együtt.

2012. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Sz1u ***** válasza:
52%

21:55 escrogar


"A vizitdíj elképesztő ötlet. Fizessek, hogy menjek orvoshoz? Akkor mire fizetem a TB-t?"


Viktor remegve a hatalomért lenépszavaztatta a vizitdíjat. Midőn megkaparintotta hőn áhított trónját, a kieső 300 forintok helyett drasztikusan lecsökkentette a gyógyszerek támogatását (saját példám: a vizitdíjas korszakban 1000Ft + 300Ft-ot fizettem, jelenleg vizitdíj nélkül 2500-at). Továbbá Hősünk egyéb ötlettől vezérelve a dobozdíj árát is megemelte (300-ft-ról 500-ra).


Ha lehetne választani, akkor én inkább maradnék annál a fránya vizitdíjas megoldásnál.



Kérdező!


Lett volna olyan, amit jól csinált volna, csak ez a nyüzüge félnótás "énmégsohasemhazudtam" inkább felgyújttatta Budapestet.

2012. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
Semmi.
2012. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
Megszerezte a Fidesznek a 2/3-ot, maguktól még nyerni sem tudtak. A Fidesz sokkal tartozik neki!
2012. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem csinált semmit jól. A vizitdíj ellen szavaztam, erre a Fidesz most megemelte az egészségügyi hozzájárulást, vagyis burkolt vizitdíjat szed, ha mész dokihoz, ha nem. Egyformák.
2012. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
35%
Szerintem nagyjából mindent jól csinált, úgy vélem ő volt a legjobb miniszterelnökünk. Egyetlen dolog nem tetszett csak, amikor azt mondta hogy a rendőrök jól végezték a munkájukat. Ugyanis utálom a rendőröket. Az öszödi beszéd teljes változatát olvastam a blogkönyvben, és az úgy totál mást jelent, mint a szenzációhajhász módon kiragadott részletek.
2012. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok autópályát épített. Ti. tranzitország vagyunk, és nem a világ közepe kedves álmodozók!
2012. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

"Az öszödi beszéd teljes változatát olvastam a blogkönyvben, és az úgy totál mást jelent, mint a szenzációhajhász módon kiragadott részletek."


Ez egy balos hazug hülyeség. Mit jelenthet pl. az a mondat, hogy "nem csináltunk semmit 4 évig" vagy milyen demokrata az aki azt mondja, hogy "lehet tüntetni a parlament előtt, előbb-utóbb majd megunják, hazamennek" ?


Ez egy beteg ember.

2012. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!