Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki milyen végzettséggel...

Ki milyen végzettséggel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Engedjétek meg, hogy megkérdezzem, szimpla kíváncsiságból, hogy azok akik ebben a kategóriában rendszeresen kérdeznek/válaszolnak milyen végzettséggel rendelkezdnek illetve hány évesek?
2012. jan. 4. 14:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Pék-cukrász szakmunkás
2012. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én érettségivel rendelkezem, és ha minden igaz nemsokára második szemeszteres gazdálkodási és menedzsment szakos hallgató leszek. :D
2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ja és 22 esztendős vagyok!
2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is vártam más reakciót, mint a lepontozást. Még jó hogy ez csak itt jellemző. Viszont ez van, ez az igazság. Bár igaz, ez nem végzettség, hanem kiváltság. Ha tetszik, ha nem."


Ha te ezt a "született zseni"-re érted akkor te meg egy öntelt paraszt vagy. Ha tetszik ha nem.

2012. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 27 éves. Nem értem, hogy az én válaszomat, miért is pontozzák. Nem a valótlan világ tagja vagyok, hogy ezen múlik az, hogy kiesek-e vagy nem.
2012. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%
"te meg egy öntelt paraszt vagy." Azt hiszem, egy újabb kis 18 éves szólt be ismét. De ne félj, a net megvéd. Mindenesetre nagyon sokan szeretnének olyan "hülye parasztnak" születni mint én.
2012. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"kolopele válasza:


"te meg egy öntelt paraszt vagy." Azt hiszem, egy újabb kis 18 éves szólt be ismét. De ne félj, a net megvéd. Mindenesetre nagyon sokan szeretnének olyan "hülye parasztnak" születni mint én."


Ne haragudj kolopele , de saját magadról azt írni, hogy egy zseni vagy elé visszás dolog, és nem csoda, hogy negatív attitűdöt vált ki a fórumozókból. Másrészt meg baromira fárasztó vagy. Egyszer ezt állítod másszor azt, attól függően, hogy az általad preferált politikai oldal hogyan viszonyul bizonyos kérdésekhez ami még nem is lenne gond, de mindezt úgy,m hogy a hozzászólásaid nagy részében szerepel, hogy mekkora ász vagy mert van egy jól prosperáló gyárad. Ne haragudj, de ki nem sz@rja le? Írd le a véleményed, ne magad fényezd! Ezt kizárólag azért írtam, mert irigy vagyok rád és a sikereidre de legfőbképpen a gyáradra, ahol a szalag melletti melós is nettó kétszázezer forintot kap kézhez. Te vagy a nemzeti együttműködés mintapéldánya Kolopele!

2012. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igazad van. Habár én már teljesen mindegy mit írok, én már csak kolopele maradok. Azt hiszem hogy csak akkor érnék itt el ovációt ha mondjuk tönkremennék, de ennek semmi esélye. Tény, hogy a saját példámat is gyakran szövöm bele a válaszokba, de azt gondolom éppen én vagyok az aki megmutatja miként lehet jól keresni és jól is megfizetni embereket. Nem érzem úgy bármit is kellene szégyellnem. Lehet, hogy gyerekesnek tűnik 50 éves létemre hogy éjszakánként itt írogatok, de ez az egyetlen hobbim ami úgy is mondhatjuk értelmetlen. Kell egy ilyennek is lenni.
2012. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem igazad van. Habár én már teljesen mindegy mit írok, én már csak kolopele maradok. Azt hiszem hogy csak akkor érnék itt el ovációt ha mondjuk tönkremennék, de ennek semmi esélye. Tény, hogy a saját példámat is gyakran szövöm bele a válaszokba, de azt gondolom éppen én vagyok az aki megmutatja miként lehet jól keresni és jól is megfizetni embereket. Nem érzem úgy bármit is kellene szégyellnem. Lehet, hogy gyerekesnek tűnik 50 éves létemre hogy éjszakánként itt írogatok, de ez az egyetlen hobbim ami úgy is mondhatjuk értelmetlen. Kell egy ilyennek is lenni."


Senki nem örülne neki, hogyha elbuknál. Ez a fajta nagyzolás nekem úgy tűnik egy enyhe paranoiára vezethető vissza. Legalábbis az olvasottaim alapján. "A többiek utálnak, mert jobb vagyok náluk, és szeretnék, ha tönkremennék."

Azt javaslom, hogy ne gondolkodj ilyeneken, inkább próbáld megismerni a többieket, és egy kicsit szerényebben és visszafogottabban fogalmazni, sok mindenre rájöhetsz. Valójában ez olyan, mint valamiféle cirkuláris reakció. Te mondasz valami "nagyot" a többiek beszólnak, mindezek után te megerősítve érzed azt, hogy mindenki utál.

2012. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Próbáltam én már szerényebben is írni, de van hogy fel kellett hozzam a saját példámat csak hogy szemléltetni tudjam amit írtam. Utána mindig jött a sok 16 éves jobbikos, sokat tapasztalt gyűlölködők, és ilyenné váltam itt. Ezen már nem könnyű változtatni.
2012. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!