Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP féle bagázs nem érzi...

Az MSZP féle bagázs nem érzi magát teljesen hiteltelennek?

Figyelt kérdés

Mennek a különböző tüntetésekre meg ide-oda, hogy ők a demokrácia bajnokai meg hogy a kordonokat le kell dönteni meg dumálnak az emberi jogokról meg a jogállamról...

Nem tudom ezeknek nincsenek tanácsadóik vagy valami önismeret nem szorult beléjük, hogy ezzel néhány nyugdíjast meg panelprolit meg lehet győzni de a lakosság túlnyomó többségében ez ellenérzést vált ki?

Hogy mer Gyurcsány vagy Lendvai arról dumálni, hogy a kordonokat le kell dönteni? Lendvai ma tudott beszélni MTVA biztonsági őreivel, 5 éve Révész Máriuszt félholtra verték mert tárgyalni próbált velük. Amikor a jobbikosok ülősztrájkot rendeztek bevitték a brigádot a Gyorskocsiba Gyurcsány miért érdemelne mást?

Szerintem egy olyan politikai párt és annak "töredékei" (DK) amelynek a kormányzása alatt a rendőrök szándékosan emberek szemére célozva ártatlan emberek szemét lőtték ki, és azzal szórakoztak, hogy minél több ember hüvelykujját kitörjék, az a párt ne dumáljon a demokráciáról meg a jogokról...


2011. dec. 29. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Náluk is változnak az idők...
2011. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az osszes bagazs hiteltelen...
2011. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Tudod akkoriban nem volt 2/3, volt ellenzék, aki dolgozhatott is volna, de nem, ők inkább csak bohóckodtak. Most 2/3 van és nagyon máshogy nem tudják megállítani ennek a félőrült bagázsnak az ámokfutását.
2011. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

sajnos nem érzi magát annak

pedig akkor járnánk a legjobban, ha eltűnnének végre és új pártok indulhatnának tiszta lappal.

2011. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Napi fidesz propangát elhitt ember buta kérdése, noproblem, megszoktuk.

A válasz : NEM. Mily meglepő

2011. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*propagandát
2011. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is szégyen, amit csinálnak. De nem csak ők, hanem az összes politikus. Mintha bárkit érdekelne a köz java, csak a saját hatalmuk a lényeg, más semmi.
2011. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az MSZP annyira álszent, hogy arra nincs is példa.
2011. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cirmos macskafül ***** válasza:

szerintem nem gy.f. vagy l.i. lőtte-törte ki szemét,ujját...

hanem egy olyan rendőr , aki kimerült volt és nem állt szembe még tüntetőkkel ill. a bal középpel...

de, ha érdekel ismét lesz még ilyen békés tüntetés.. utána majd megdumáljuk ezeket a békés aktivistákat...

az is módfelett érdekelne, hogy a fidesz miért ott tartotta a tüntetését

egyébként érdekelne, hogy voltál- e kisdobos...

2011. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cirmos macskafül ***** válasza:
A bal kozep alatt a foci szeretoket ertem.
2012. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!