Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akar Orbán a Gazdasági...

Atti2 kérdése:

Miért akar Orbán a Gazdasági hivatal élére Ilyen Németh Lászlóné féle diplomával nem rendelkező kontárokat? Államcsődöt akar?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem ismerem a hölgyet, viszont diplomást semmi szín alatt nem szabad odaengedni azok nem értenek semmihez.
2011. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt csak az MSZP mondja, hogy nincs diplomája. Egyébként nekem van közgáz diplomám, hidd el nem oszt, nem szoroz. Attól nem fogja senki jobban tudni, hogy lehet ebből a sz...ból kimászni.
2011. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebből már sehogy.


Amúgy: "A gödrök első szabálya, hogy ha észre vetted, hogy gödörben vagy, ne áss tovább!"

2011. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bumbi02 ***** válasza:

Teljesen mind1 van -e diplomája vagy sem. Szakmában van-e tapasztalata, vagy sem? ez a fontos...



A második kérdéseden pedigén is gondolkoztam.. Államcsődöt akar? ( N Lászlóné kinevezésétől független gondolkoztam ezen)

2011. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem ismerem a hölgyet, viszont diplomást semmi szín alatt nem szabad odaengedni azok nem értenek semmihez."


Én meglévő doktorátus (PhD) alatt nem engednék senkit a minisztérium közelébe. Az meg vicc, hogy autodidakta módon kitanulta a szakmát... legközelebb majd jönnek az OKJ-s szívsebészek.

2011. dec. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bumbi02 ***** válasza:
Lehet valakinek PhD végzettsége, ha 0 tapasztalata van az egészhez, és lehet valaki aki 10-20 éve szakmában dolgozik csak épp végzettsége nincs..Az hogy valakinek van egy diplomája az csak egy papír, előbb vennék én is fel valakit akinek van 10 éves munkatapasztalata, mint egy friss diplomást munkatapasztalat nélkül (fél éves kötelező gyakorlatot nem nézem túl mély munkatapasztalatnak..)
2011. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hortobagyi ***** válasza:

Hagyjuk ez a fenemód nagy diplomamániát.

Tapasztalatból tudom.

A fele diplomás nem érdemelte meg,

A 2/3-a nem tudja hasznosítani.

A moszkvai tábornokokhoz tudnám hasonlítani egyeseket.

Tele van a hasuk érmekkel.

De futni nem tudnak, öt méter sem.

2011. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!