Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg megnyitották a külföld...

Tényleg megnyitották a külföldiek felé, a szabad föld, és víz terület felvásárlását?

Figyelt kérdés

Hallottam még múltkor, hogy ezt tervezik, de valahol olvastam, hogy a monopólium csak 1014-ben jár le, addig nem adhatják el (azt hiszem) és csak 2/3, os egyetértésben hozhatnának meg egy ilyen döntést.

Ha megnyitották elég rossz jövő vár ránk....


2011. dec. 28. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A földvásárlást még csak értem. De a vízterületet nem? Megvesztik a Duna-Tisza egy részét? Vagy feltárják a földben levő ásványvizeket? Ivóvizet eddig még sehol nem hoztak felszínre az országban! Az ásványvizet,főleg,ha még forró is nem lehet meginni.
2011. dec. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1014-ban vagy 2014-ben? Erről már én is hallottam... Jön Kina meg a környező országok és szépen eladjuk nekik az országot... Bár 1950-2000 között valamikor hoztak egy olyan döntést, hogy nem lehet az európai határokat már módositani... Akkor nem tudom, hogy fogják megoldani...
2011. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2014, bocs elírtam.

Tehát akkor ezt most hatályba léptették 2011-ben, hogy eladják, a területeket, vagy nem?

Amúgy én azt hallottam, hogy Izrael akarja nagyon felvásárolni Magyarországot, mert ott a Zsidóknak már nagyon forró a talaj, és fel kell adniuk Izrael-t.

Állítólag az IMF is ezért minősített le, hogy olcsóbbak legyenek a földek, és a vizek.

2011. dec. 28. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy a külföldiek felé, hanem , hogy a nagytőkések felé alapban. A dolgozó nép tulajdonában kellene legyen, így a földjeink, vizeink a kizsákmányolás eszközeivé válhatnak. Ez pedig nem nemzeti kérdés, mint ahogy a kretén jobbosok gondolják, hanem tulajdoni kérdés. Osztálykérdés, ha úgy tetszik.
2011. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!