Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem bántad meg, hogy fideszre...

Levente006 kérdése:

Nem bántad meg, hogy fideszre szavaztál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 13:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%

"Nem.

mindent jól csinálnak, keményen beszólnak az EUnak, IMFnek, és ezt így kell tenni. nem leszünk olyan állam, aki mindenkinek behódol."

igen aztán te is okos vagy. Emlékszel még ara, hogy Matolcsy 1 héten keresztül bizonygatta, hogy nekünk nem kell IMF hitel, nálunk minden jó, de aztán egy hét múlva felvettünk egy x(sok, nem akarok hülyeséget irni) miliárdos hitelt a "biztonság kedvéért". A fidesz mindig a demokrácia, az EU ellen van, a nyugat ellen van. Most már a viktátor uralkodik, és ez az "okos" szembeszegülés tökeletesen meglátszik a gazdasági helyzetünkön, a 30x eurón, amit persze "8 év alatt csesztek el a balf*sz mszp-sek".

2011. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
12%
utolsó vagyok, és még annyit, hogy a "szeretett vezérünk" már egy új agymosást támogató vallást alapított szorosan a katolikus mellé.
2011. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 IronMan84 ***** válasza:
8%
Nem a FIDESZ-re, hanem a Jobbikra szavaztam. 2014-ben sem fogok a FIDESZ-re szavazni!!! A FIDESZ kormány eddigi tevékenységét 100%-osan hitelesen értékelik a nemzetközi hitelminősítők értékelései. Magyarország a "bóvli kategóriába" került a FIDESZ miatt.
2011. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
25%

"Kösz" szépen annak aki lepontozott de ez az igazság

Amúgy én is a Jobbikra szavaztam,ők legalább nem tagadják le a hogy van cigánybűnözés

2011. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
56%
utolsó, nem hiába pontoztak! Az utolsó hozzászólásodért remélem méginkább.
2011. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó hozzászólásomért miért??
2011. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak a hülye emberek szavaznának rájuk ?

A fidesz meg az mszp már többször is leszerepelt

De ha téged 468. alkalomkor vágnak át és még mindig rájuk szavazol akkor ki is a hülye?

2011. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
"...általában...";) ne hogy azt hidd, hogy ha a jobbik lenne hatalmon, ne lenne hazudozás, én azt mondom, hogy az ő "programjaikkal", fajgyűlöletükkel, zsidózással, cigányozással... a béka segge alatt vannak erkölcsileg, az eszük pedig ugyanott.
2011. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én akkor jöttem rá, ki is az az Orbán Viktor, mikor levágta a szakállát! Ott kellett szembesülnöm, ki is ő valójában!

Egy gőgös, diktátor jelölt. A céljának eléréséért bármire képes! Még egy országot is feláldoz, ha így jó neki!

- A jobbik? igen, van amiben lehetne is igaza, de a megközelítés nagyon hibás. Így nem lehet problémákat kezelni! Nagyon nagy baj van a cigánykérdéssel, de egy "kultúrember" nem választhatja, Hitler módszereit! Az tény, hogy nagyon sürget az idő,hogy a helyzet megoldása elkezdődjön, de olyan módon, hogy az senkit ne sértsen. Az is igaz, hogy nagy általában, sok gondot okoz a kultúrájuk,- viselkedésük,- de ezért nem az a megoldás, ahogy a jobbik kezelné a problémát. Tanulás, tanulás, illetve TANÍTANI, a cigány társadalmat. persze, hosszú folyamat, de csak ez jelenthetné. A tudás, a műveltség, már hozhatna, valami igényességet is!

2011. dec. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: Én sem szavaztam, és nem is szavaznék egy ilyen csapatra, akik most fondorlatos módon a kezükbe kaparintották a hatalmat. Bízok benne, hogy a sok "agymosott" is előbb-utóbb rájön tévedésére!
2011. dec. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!