Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem bántad meg, hogy fideszre...

Levente006 kérdése:

Nem bántad meg, hogy fideszre szavaztál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 13:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

"Elég érdekesnek tartom azokat, akik szerint a fidesz megbukott stb, mert nem is történt semmi, amitől megbukhatott volna, "


Most hogy mondod kezdek én is rájönni, hogy egy államcsőd valóban semmiség Gyurcsány "Elkúrtuk" beismerésével szemben. :)

2011. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem szavaztam a Fideszre és soha nem is tennék ilyet. Egyszerűen nem lennék képes így kicseszni embertársaimmal.
2011. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
22%
Én ugyan nem.
2011. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem szavaztam rájuk ,mert az előző kormányzásuk alatt is sokat loptak és csak a gazdagoknak kedveztek. Orbán különösen élen járt a lopásban. Akkor lett "földbirtokos" építette a "házacskáit.

Ma pedig csak ért az országnak. Kivélve a gazdagokat,mert azokkal valóban jót tesz.

2011. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Sz1u ***** válasza:
73%
1998-ban rájuk szavaztam. Megbántam!
2011. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
67%

Soha nem fogok erre az Orsós cig*nyra szavazni

Amilyen hataloméhes p*cs még a koronát is a fejére teszi esténként.

Olyan diktatúrát akar kiépíteni mint Észak Koreában van


Mindig jönnek a megszorítások de arról nem beszélnek ha a politikusok-vezérigazgatók nem kapnának milliókat meg költségtérítéseket akkor abból mennyi pénz folyna be az államkasszába

Itt a felső réteg nagyon jól él az alsó réteg pedig egyre sz*rabbul


Inkább az a szánalmas hogy egy hatalom vágyas senkiházi, aki életében egy napot nem dolgozott, tönkreteszi Magyarországot! Az a baj hogyha a Fidesz van hatalmon akkor az Mszp-re mutogtanak ha meg az Mszp van hatalmon akkor a Fideszre mutogatnak hogy ők b*sztak el mindent

2011. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
19%

"Most hogy mondod kezdek én is rájönni, hogy egy államcsőd valóban semmiség Gyurcsány "Elkúrtuk" beismerésével szemben. :)"


Miért, mondta valaki hogy államcsőd van? Csak mert a Gyurcsány maga mondta, hogy elkúrták. Mellesleg ha csodát vártál, akkor a Megváltóra kellett volna szavazni. (ja hogy ő nem indult). Mellesleg nem is értem a hisztériátokat (gondolom sokat nézitek a tévét) Semmi olyat nem is történt ebben az országban amitől ennyire kellene utálni az Orbánt. Ezek a hülye lumpenproletár dumák, hogy "a politikusok lopnak", "a gazdagoké a pénz" stb. mindig bedobhatók, és gyakorlatilag mindenre rásüthetők. És ráadásul az egészben az húzódik, hogy "nekünk adjátok a pénzt!" ami meg egy dedós követelőzés és azt mutatja, hogy semmiféle állami vagy társadalmi helyzetet nem akartok tudomásul venni. Mindig csak az a lényeg, hogy valaki adjon pénzt, a többi meg le van sz*rva.

2011. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 escrogar ***** válasza:
17. válaszadónak nagyon igaza van. amíg nem lesz kiirtva ez a lumpenproletár-kultúra, addig itt nem várható semmilyen Kánaán.
2011. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
de
2011. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem szavaztam a Fideszre, és határozottan jól döntöttem.
2011. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!