Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ertem a magyarokat ti igen?

Nem ertem a magyarokat ti igen?

Figyelt kérdés
Nem ertem azt,hogy mindig csak sirunk,hogy Felvidek es Erdely nem a milyenk...De miert nem fogunk fegyvert es szerezzük vissza azt ami a mienk ? Ugy mint a szerbek a koszovo hatarnal.Peldat vehetnenk a szerbekröl.
2011. dec. 23. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Talán, mert a magyarok többsége pacifista.
2011. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert nem vagyunk barbár szlávok.
2011. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Mert a többség nem akar értelmetlen háborúban meghalni. Nem akarja a házát,családját tönkretenni.

Igaz,hogy Koszovó Jugoszlávia része volt. De a koszovóiak akartak kiválni a szerb államból. Nem háború veszteseként vették el a szerbektől.

2011. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

1.) siman visszalonek, akkor aztan jon a jajgatas stb.


2.) ha valamilyen csoda folytan sikerulne fegyverrel visszszerezni a teruleteket akkor valoszinuleg nemzetkozi beavatkozas lenne es a vilag nem ismerne el az uj hatarokat


3.) Az ottani magyar kozosseg iszonyuan megszenvedne



4.) a szerbek is fegyvert fogtak de csak addig amig a NATO szet nem bombazta oket azota szepen csendesen meghuztak magukat

2011. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Az első válaszoló vagyok. Nem értem ezt a lepontozást. Miért a magyarok rajonganak a háborúkért?
2011. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell háború, a béke mindennél többet ér.

És miért harcoljak olyanokért, akiket nem is ismerek?

2011. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ugy mint a szerbek a koszovo hatarnal.Peldat vehetnenk a szerbekröl."


A szerbek Európa legnagyobb lúzerei az elmúlt 20 évben, nem kellene példát venni róluk.

2011. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen! Talán azért nem, mert az összes szomszéd állam összecsomagolna minket. A románok, szlovákok, szerbek mind összefognának ellenünk. De ez persze nem gond, a románoknak úgyis kell terület az egész Tiszáig. Meg persze az sem mellékes, hogy az EU, a NATO is jól pofánverné a turbóskodó magyarokat.


Na mehet a lepontozás.


Ui.: tudod ki a ..... menjen megdögleni a te vérfasiszta álmodért?!

2011. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert Magyarország egy kicsi ország, a környező államok meg sokkal többen vannak. Vagy gondolod, hogy kivárnák, hogy visszavegyük Erdélyt, és várnák, hogy mikor kerülnek ők is sorra? Összefognának ellenünk, és aztán ledarálnának minket.
2011. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Invesztor ma este nem kaptál faxt? Kissé nyűgösnek tűnöl...
2011. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!