Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik Magyarorszagon most?

Mi folyik Magyarorszagon most?

Figyelt kérdés
Anyum most hivott fel, hogy uritsem ki azonnal a forint alapu szamlamat, ha meg latni szeretnem a penzem(kulfoldon elek). O sose veszmadarkodott, mindig pozitiv volt, most nem volt idonk tobbet beszelni, rakerestem a neten, de semmit se talaltam. Mondtak be valami erdekeset ma a hirekben? Vagy vilagositson mar valaki fel...Koszonom.
2011. dec. 23. 08:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%

Államcsőd folyik. Miért?

Lesz milforint és bilforint. Szerintem is ürítsd ki a számlád mielőbb.

2011. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%

"Mondtak be valami erdekeset ma a hirekben? "


Ehhez nem kell semmit bemondani. Tudod vannak akik itt élnek, nem külföldre szakadt hazánk fiai és nem a hírekből tájékozódnak.

2011. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Na, masodik jo nagy bunko vagy, orvostanhallgato vagyok jelenleg kulfoldon, de azt hiszem nem banom,hogy nem ilyen emberekkel kell foglalkoznom. Feltettem egy egyszeru kerdest nehez valaszolni? Par honapja jottem ki, akkor is szar volt a helyzet,most miert valtozott? Anyum mar allamcsodot emleget, meg hogy a bankok majd nem adjak ki a penzt.
2011. dec. 23. 08:23
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

Az történt, hogy egy újabb hitelminősítő (S&P) minősítette Magyarországot bóvlinak. Ezen kívül maga az Európai Bizottság elnöke kérte meg Orbán Viktort, hogy vonja vissza az új jegybanktörvényt és a pénzügyi stabilitási törvényt, de ő megtagadta.


Itt most beindult, illetve beindul egy lefelé futó spirál, aminek rossz vége lesz. Hogy mikor, és milyen, azt persze nem lehet tudni, de én számítok további erős forintgyengülésre. Nem biztos, hogy azonnal menekíteni kell a pénzedet, de biztonságosabb, hogy ha lehet, akkor tényleg kivonulsz innen a pénzeddel, ahogy a befektetők többsége is. Nem kell fejvesztve menekülni, megvárhatod, míg lejárnak az esetleges lekötések, de utána megfontolandó a kivonulás, ha megoldható.

2011. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Mi jövő héten megyünk Ausztriába, nyitunk egy svájci frank alapú bankszámlát és kiutaljuk az összes megtakarításunkat. Jobb félni, mint megijedni!
2011. dec. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Mi folyik? Gyarmati kizsákmányolás. Lassan 22 éve.
2011. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

"Az történt, hogy egy újabb hitelminősítő (S&P) minősítette Magyarországot bóvlinak."


Rohadt nagy cucc, az MSZP idején is éves szinten 5-6 ilyen leminősítés történt.

2011. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
4%

kérdező

a kérdésed alapján rögtön egy kétségbeesett 15 évesre gondoltam

majd más hangnembe más felfogással meg szólalsz mint orvostanhallgató

minden esetre jót röhögtem

2011. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Pedig most anyukád vészmadárkodik. Ettől függetlenül kiürítheted a számládat, a tied, azt csinálsz vele, amit akarsz.
2011. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
7-es! Nem a leminősítés az egyetlen probléma, csak a kérdező azt akarta tudni, hogy éppen most mi történt. Az a probléma, hogy rohanunk a vesztünkbe, harcot indítottunk az egész világ ellen, és ezt csak elbukni lehet.
2011. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!