Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megmagyarázná nekem valaki?

Megmagyarázná nekem valaki?

Figyelt kérdés
Miért kell a nagykorú (18-40 éves korig) férfiakat nyilvántartani, mint hadköteleseket? Kivel akar már háborúzni Viktor? Mire jó ez? És nem rémhírt terjesztek hanem elsejétől életbe is lép ez a törvény!
2011. dec. 22. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Azért, mert egy esetleges hadiállapotban ezen nyilvántartás alapján történik a mozgósítás. A közhiedelemmel ellentétben ez nem formaság, hanem egy nagyon is fontos nyilvántartás.
2011. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz háború :(

Köszönöm a választ!

2011. dec. 22. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 20:45

Hány éves vagy?

2011. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 20:48


miért, te?

18 ha nem tévedek...

2011. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egész Európával amely a nagy tőke érdekeiket védi. A földjeikre fáj a külföldiek foga, ki akarják vinni a tőkét majd határnál feltartóztatjuk őket.

Meg különben is a sorkatonaság nagyon nemzeti és az a mocskos liberális szdsz töröltette el.


Kellenek az árvízvédelemre az ingyen munkások.

Ugyanis plusz pénzt kapnak az ilyenkor dolgozó tűzoltók, csatornázási művek emberei, katonák stb...

Így több jut a haveri cégeknek a homok szállításáért, hiszen ha katasztrófa van akkor a pénz nem számít.

2011. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Namármost amikor betöltöttem a 18-at, akkor kaptam egy levelet, hogy jelenjek meg a legközelebbi laktanyán, ahol volt egy felcser, meg egy tiszt. Megállapították, hogy hadrafogható vagyok, felírták az adataimat, fél óra után mentem haza. Senki nem sz*rta össze magát, hogy háború lesz. Teljesen természetes volt.



Most visszahozták ezt a formalitást, ami amúgy minden országban van, csak itt felejtődött el valahogy, és rögtön jön a hülyeség, hogy háború lesz, és kivel háborúzik a Viktor. Érted, a Viktor, mintha az egész k*rva bolygón Viktor sz*rta volna a spanyolviaszt.


Mi a f*sz baja van az embereknek?

2011. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!