Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az IMF delegáció kivonulásának...

Az IMF delegáció kivonulásának nagyon örülök. Remélem ti is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 15:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
35%

ma 18:06

Én legális uzsorásokat látok bennük.

2011. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
60%

""Madárkám válasza:



Lehet hogy te észre sem veszed magadon, de mások igen!

Én elég rég koptatom már itt a klaviatúrát, és szilárd meggyődéssel állíthatom hogy neked egy komplex előrehaladott Jobbikfóbiád van.

Valami miatt gyűlölsz minden Jobbikot, és mikor a téma közelében sincs a Jobbik, akkor is úgy forgatod az aszociációs ágyúdat, hogy telibetalálhassa.



A témával kapcsolatban.


Adósság?

Olyan mint a víz, és az adós aki ugye úszik az adósságban.

Csak az nem mindegy, hogy egy versenymedencét kell átúszni, a Balatont, vagy valamelyik tengert!

Mi kb ott tartunk, mintha az óceánt kellene egylevegővétellel átúszni, és néha az IMF kicibálná a fejünket a vízből egy kis levegőért.


Miért jobb az egyeseknek hogy elodázzuk egy max két évvel a csődöt? most sok nemzetállam kakiban van, és az erősebbek is meg meg inognak. Az az, ennél jobb alkalom nincs az eunasztáziához, ugyanis a csőd csobbanásunk hullámait igyekeznek megfékezni ha kialakúl, nehogy átcsapjon más lokalitásokhoz is.


NINCS ENNÉL JOBB ALKLOM LENULLÁZNI MINDENT


De aki azt hiszi hogy nem lesz, csőd!

Az magyarázza már el, hogy miért ne lenne, mik a gazdasági okai hogy hipp hopp kitörünk?


1, A gazdaságunk romokban

2, A pénzpiac instabíl

3, Nincs növekedés sem nállunk sem az Eu ban.

4, A társadalom megszorítása ma már elért egy határt ahol minden csak kontraproduktívvá válik. A gazdagokat nem tudják utolérni, a közép kihalófélben, a szegényeken meg már bőr sincs.


Hogy kerüljük el a csődöt?


Már az idén is csak a nyuggek kassza húzott ki minket a pácból, jövőre ez nem lesz, és + a 2009 es IMF hiteleket októberben el kell kezdeni törleszteni.


Tényleg nem látjátok hogy minden ellátó és szoc rendszer a bedőlés határán áll a megszorítások miatt?

Elég egy halvány euro fuvallat, vagy bár mi, és dőlnek a rendszereink, az az itt a csőd!


-5% recesszió

5% infláció

kiszámíthatatlan de valószínüleg 300Ft / euro


Ez a realitás.


Válaszolna valami optimista, miként kerűljük el a csődöt?

2011. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Tündérke!


Te mint pesszimista, elárulod újabb hitelekkel hogyan kerülöd el? Egyetlen dologban ma a magyar ember egészen biztos lehet, ez pedig az államcsőd bekövetkezte. Mindössze ennek mértékén és súlyán áll módunkban változtatni. De ha seggbenyalod még pár évig az IMF-et akkor már nem csak autód, de gatyád sem lesz.

2011. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

""Madárkám válasza:


Nincs jobbik fóbiám egyszerűen húgyagyúnak tartom a legtöbb jobbik szimpatizánst, nem mindet hanem a legtöbbet irtsunk ki a zsidókat cigányokat, mindenki magyargyűlölő aki nem velünk van, (ők szoktak ezzel a szóval operálni)



Látod!

Pontosan ezekmiatt vagy fóbiás!

Mert csak ezt veszed észre, nem vagy képes a hozzám hasonlókat érzékelni. Pedig ezen az oldalon is sokkal több olyan van mint én, mint a 16 éves az etnikumok kritizálásán mással nem kitűnő szimpatizánsoknál.


Ez a magyargyűlölő meg baromság olyan min az "egy a zászló" csak hogy klasszikust idézzek.

2011. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

""Madárkám válasza:



jahh!

Arra meg csak nagy tapintattal térek ki, hogy az ahogy te fogalmazól, és ahogy az indulataid "átjönnek a monitoron" ugyan az az akcentus, mint amit kritizálsz, vagy lenézel.


Most akkor én, hogy vélekedjek rólad?

2011. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
2011. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
46%

Ahogy akarsz, nem tudom mit vártok vagy várnak egyes jobbikosok a hozzászólásaik után? Talán babusgassuk őket, hogy igen nagyon ügyes vagy. A másik pedig az, hogy te lehet nem olyan vagy mint ezek a 16, 18 éves bébik, de te egy olyan pártot támogatsz aminek a híradója megemlékezik Hitler szülinapjáról, politikusnak nevezik, de a szerintük mellékes dolgokról hallgatnak. Még jó hogy nem avatják szenté.


És pont az ehhez hasonló dolgok miatt ítélem el mind a pártot mind a támogatóit, mivel a híradó a párt propagandáját nyomatja, ebben benne van az is hogy jó színben akarnak feltüntetni egy ilyen embert. Aki pedig a jobbikot támogatja az ezt is támogatja. Ezzel én nem tudok azonosulni, és rohadtul nem is akarok.

2011. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
44%

""Madárkám válasza:



Hol érdekel engem Hitler, kb annyira mint a zsidók.


Mikor az "ég zengett" még apám sem volt sehol, legfeljebb kirakati tejföl! A Jobbik soha nem emlékezett meg Hitlerről, ebben biztos vagyok. Az meg hogy vannak akik hülyék, az a Fideszben és az MSZP ben is előfordúlnak.

"zcusi esete, és nem egyszer hallottam már zsidózni másokat is.


Én bejárok az alapszervezetbe is,és soha nem hallottam még és nem is tapasztaltam az általad kritizált dolgokat.

Persze ezt te biztosan jobban tudod.

2011. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
66%
A jobbik tv emlékezett meg róla. Ami a párt egyik szócsöve. Mind1 hogy téged érdekel e vagy nem, ha támogatod a pártot ezt is támogatod. Én is ismerek jó pár jobbikost, tőlük nem kevésszer hallom a zsidó, cigány, b.zi szavakat. De persze ezt pedig te tudod jobban valószínűleg.
2011. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"A Jobbik soha nem emlékezett meg Hitlerről, ebben biztos vagyok."


http://www.youtube.com/watch?v=ra9bppMqn-A


14:08-tól


Az N1 főszerkesztője Zajácz László, jobbikos képviselőjelölt.

2011. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!