Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy itt egy...

Miért van az, hogy itt egy kérdésben külön megkérdik a fideszeseket, aztán jól lepontozzák a válaszokat 0%-ra?

Figyelt kérdés
Ez valami személyes bosszúvágy?
2011. dec. 18. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Látod ezért nem válaszoltam rá.annyira nyilván valóvolt a szándéka.Még alá is írta nem kötekedni akarok.És aki ellene írt az egyből 0%. Ilyenek a komcsik.
2011. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Mert a Fidesz szavazó az jelenleg egy különösen utált faj, amolyan közellenség, akit a cigánynál, zsidónál, kommunistánál, melegnél, értelmesnél, hülyénél, nácinál, antiszemitánál is jobban kell utálni. Ennyi ész, értelem és összefogás szorult a magukat divatból ellenzékinek vallókba.

Pár óra és meglátjuk mennyire volt igazam. Remélem sikerült őket megpukkasztani.

2011. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Arra még nem gondoltatok, hogy egyszerűen arról van szó, hogy a fideszesek válasza nem hasznos?


A többség saját vélemény helyett ész nélkül szajkózza a propagandát, vagy személyeskedni kezd.

Ez pedig 0%-ban hasznos abban az esetben, ha valaki komoly kérdésre komoly választ szeretne.



Látjátok, ez is mennyire tipikus.

Valaki ír valami butaságot, vagy lekomcsizza a másikat, és mikor lepontozzák, megsértődik, és személyes bosszúnak nevezi.


A probléma az, hogy a Fideszes nagypolitikában pont ugyanez zajlik, nemzetközi szinten.

Emelt fővel, büszkén, nemzeti öntudatnak álcázva a butaságot és hozzánemértést.... csak előre, mindig csak előre!Irány a szakadék!

Aki nincs velünk, az ellenünk!

Egy a tábor, egy a zászló!

Éljen az egypártrendszer!

Éljen a Vezír!

Éljen a Magyar Nép!


Na most ennél komcsibb hozzáállás még Rákosi idejében sem létezett, de Kádár és Horty is hálás lenne, ha leckéket vehetne.

2011. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Lepontoztam 0%-ra! Most jól megadtam neki, dögöljön meg a buzí fideszese! (Magyar virtus. Ezért! Aki nulláz az is hüłye, de aki felel arra a kérdésre az is.)
2011. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Mert fogyatékos hiteltelen fszságokat hordanak össze a fideszesek. Csupán ennyi lehet az oka. Amúgymeg kit érdekel az a retardált %? Téged az határoz meg?
2011. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

láp pál gondolom rám gondoltál, de elmondom h nem én pontoztalak le.


Amúgy meg tisztelt akárhányadik fidióta: Az emberek nem csak divatból támogatják az ellenzéket, hanem azért mert a fidesz egy undorító aljas párt. sőt a fidesz ellenesek nagy része egyik ellenzéki pártot sem támogatja.(mint én) Mondjuk következőnek csak azért is elmegyek szavazni de csak a fidesz ellen, mármint hogy amelyik pártra fogok szavazni, arra csak azért, hogy ne megint a fidesz kerüljön hatalomra.

2011. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az utolsónak csak gratulálni tudok, ezért tényleg megéri elmenni szavazni. taps, taps. 2010-ben is sokan ezt csinálták. Gratula.
2011. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de 2010-ben nem egy népnyúzó zsarnok párt ellen szavaztak.
2011. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja tényleg, ők voltak a megtestesült jóság.
2011. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Jah és az eredeti kérdésre válaszolva, engem is leszokott pontozni a sok fidióta ha a vezír ellen szólok.
2011. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!