Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszeseket kérdem! Vélemény?

Fideszeseket kérdem! Vélemény?

Figyelt kérdés
"Elhárult egy fenyegető alkotmányos válság veszélye. Jó oka volt az OVB-nek, hogy végre tudomásul vegye, Magyarország olyan ország, ahol az Alkotmánybíróság döntései mindenkire kötelezőek. Nincs kibúvó, kiskapu, ez a magyar demokrácia egyik vastörvénye." Orbán Viktor 2007. június 29.
2010. nov. 1. 20:51
1 2
 1/15 bumbi02 ***** válasza:
83%
lényegébeeeeen nem mondott semmi mostanival ütközöt.. nincs kibúvó nincs kiskapu.. képzelj el egy falat, nincs rajta kiskapu, nincs kibúvó hogy megkerüljék.. ebben igaza van. erre jön a fidesz egy nagy dózerral és ugy ahogy van eltörli azt a falat... ez nem kiskapu.:))
2010. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Orbán Viktor egy köpönyegforgató büdös gyökér. Fölösleges ezt minden este illusztrálni.
2010. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jogos ám:)
2010. nov. 1. 21:00
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Ezt is mondta:

"Senki sem lépheti át a saját árnyékát. Ha egy politikus nem tartja magát korábban kimondott gondolataihoz, s mindig csak a pillanatnyi népszerűségre gondol, eltávolodik egykori önmagától, akkor előbb-utóbb erkölcsileg megsemmisül, kiürül, és zörögni kezd, mint a mákgubó ősszel, ha fújja a szél." (1993)

2010. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
A Fidesznek csak addig volt jó az Alkotmánybíróság, amíg azzal betarthatott az előző kormánynak. Most, hogy ők vannak kormányon, már nincsen szükségük rá. Ez pedig a Fidesz-féle pofátlan demokráciaértelmezés vastörvénye.
2010. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Orbán többet hazudott az elmult l2 évben,mint a többi politikus együttesen. Hetente változtatta a véleményét és ezt teszi most is!

"Nem engedjük,hogy bárkinek elárverezzék a házát!" Most méig a bankokra bizzák, a rendezést.

Lehetne még sorolni az ígéreteit,de reménytelen vállalkozás lenne.

2010. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Köhm...hahóóóóóóóóóóó! Fidesz fanoooooooooooook hol vagytoooooooooooooooooook???
2010. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bumbi02 ***** válasza:
78%

nem veszik csakészre a kérdést:) illetve nem akarják..


pedig elvileg csak minden 3. embernek kéne szidnia a fideszt...

2010. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
En nem vagok fideszes de Orban Viktor nem egyenlo a fidesszel egyik vezetoje de akkor sem o a mindenhato. Az AB ellen pedig lazar janos kezdett el hozongeni (roviddel az ietelethirdetes utan) a fideszben az a legnagyobb baj, hogy sokkal inkabb kiallnak egy lazar mellett minthogy elhatarolodjanak tole pedig most ezt kellett volna tenniuk. Regebben is a hulyeseget beszelo Debreceni mayor is megkapta a negyszemkozti fejmosast de hat ugy latszik a fidesz vezetoi kisse idegbetegek nem birnak magukkal, egyebkent az emberek nem azert szavaztak rajuk mert annyira ellenallhatatlanul jok hanem a szocikat akartak jo seggbe rugni...
2010. nov. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 doboszoli ***** válasza:
81%

Orbán kettős mércéi:

-ha én mondom, jópofa/ha te mondod bunkóság

-ha én teszem, jócselekedet/ha te teszed, bűncselekmény

-ha én hallom(ami nekem jó), tény/ha te akkor rágalom

-ha te vagy hatalmon, kell azAB/ ha én akkor kerékkötő

-ha én nyerek, népakarat/ha te, az aljas csalás

..és így tovább.

2010. nov. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!