Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Lehet Más a Politikának...

A Lehet Más a Politikának sikerül kiharcolnia a drogok legális használatát és a szabad szerelmet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 11:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
11%
Nos akkor én segítek neked. A fű nem károsabb semmivel sem egy jó tányér töltött káposztánál, ha nem elfüstölve szívod. Az extasy nem veszélyesebb egy szimpla antidepresszánsnál, a gomba pedig ezek közül is a leges legveszélytelenebb. A tiltás lényege egyszerü, pénz a maffiának. Semmi más értelme nincs. Nagyobb kockázat kimenni az utcára pesten, és beleszippantani a "friss" levegőbe, mint megenni egy füves sütit
2011. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Helmet válasza:

[...]

Nehogy már az én befizetésemből gyógyítgassák a függőket. Az én befizetésemet majd költsék énrám, ha megbetegszem, nehogy már az legyen, hogy én egészségesen élek, de azért vonnak a pénzemből, hogy a sok istenbarmát kezeljék, akik a maguk esze alapján azt az életvitelt választották."


Azt hiszem ezt a hozzáállást hívják individualistának, és a liberálisokra jellemző. Eddig úgy tudtam, nem vagy oda értük. :)

Az ilyen hozzáállás miatt esik lassan szét a magyar (és valószínűleg a legtöbb kapitalista) társadalom.

Remélem nem kell részleteznem, hogy ha te nem segítesz rajta, akkor egy esetleges gyógyulás után ő miért nem fog segíteni rajtad.

2011. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"hogy én nemszeretnék az egészségbiztosításban "Kockázatközösséget" vállalni senkivel, aki nem vigyáz az egészségére úgy, ahogyan én."


akkor már most se vállalj közösséget senkivel, ugyanis rengetegen millió okból nem vigyáznak az egészségükre.


ez tipikus álszent és ostoba érvelés.

2011. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

ma 16:42


egyébként itt a pont.

Helmet annyira óckodik az SZDSZ-től, hogy bizonyos kérdésekben átveszi az érvelésüket. :D

2011. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

olyan idióta kérdés :S:S

ha legális ha nem használják felesleges időpocsékolás ezeken törni a fejüket.

gondolkoznának azon mit tudnának tenni az ügyben,hogy jobban éljünk és jobbak legyenek az életkörülmények az országban...

2012. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!