Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a médiatörvény?

Ez a médiatörvény?

Figyelt kérdés

Szinte bármelyik csatornára kapcsolsz, szinte egy szó sem esik a Jobbikról. A jobbikról, a második legnagyobb politika erőről.


Ezzel szemben, az olyan nulla, komcsi vadhajtások mint a dk vagy lmp ott van minden másnap.


Ez most így rendben van, ez a médiatörvény ?


2011. dec. 12. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

amiért a Jobbik nyomja is a pereket, csak erről sem esik szó. Mellesleg ez inkább személyes dolog. a TV2-ben besértődhettek a Dúró vs Tvrkto óta, 1,5 éve egy jobbikos sem jött be, de még a Mokka szavasásban, hogy ki van váltópárti szerepben, a követklezők voltak: MSZP DK LMP hello mi?

ATV-re meg persze h nem hívnak be. ahova szoktak beszélgetni, az csak a kő fideszes ECHO tv.

2011. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez az egyenlőtlenség valóban jelen van, és nem akar szűnni. A médiatörvény meg semmire sem jó. Az lenne igazságos, ha ki lenne osztva egy meghatározott időkeret, és mindenki aszerint szerepelhetne benne, ahány százalékot a parlamentben elfoglal, vagy ahány százalékra mérik a közvélemény-kutatások. Tudom, így is fideszes túlsúly lenne, de legalább nem 70-80%-os. Én igazságosnak gondolnám ezt a rendszert.
2011. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"vagy ahány százalékra mérik a közvélemény-kutatások"


A közvéleménykutatásoknak jelenleg semmilyen valóságalapja nincs, ahogyan a médiát már ezeket is befolyásolják. A valós eredmények egészen mások mint amiket jelenleg közzétesznek.

2011. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
A Jobbik NEM a második legnagyobb politikai erő. Ezt csak a Jobbikosok hiszik. Az emberek többsége pedig nem is akarja hallani a szövegeiket.
2011. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A jobbik meg akarja szüntetni az adott csatornákat.

Ezek mért hívnák őket be?

Kérdező te harcolnál az ellen aki el akarna tüntetni a Föld színéről téged? szerinttem igen.

2011. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A Jobbik NEM a második legnagyobb politikai erő. Ezt csak a Jobbikosok hiszik. Az emberek többsége pedig nem is akarja hallani a szövegeiket."


akkor micsoda szerinted, ha több kutatóintézet is stabilan 2. erőnek hozza le teljes népesség és biztos választók körében? Már oda is befészkelődtek a nácik?

2011. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
azért nem olyan stabil az a második hely
2011. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Jobbikkal szimpatizálok és nekem is furcsa, hogy a híradóban, ha valamiről nyilatkoznak a pártok képviselői, akkor a Fidesz, az Mszp és az Lmp toppon van viszont a Jobbik képviselőjét nem hallgatják meg, sőt, még azt sem lehet hallani, hogy a Jobbik hogyan reagált az adott dologgal kapcsolatban!
2011. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"akkor micsoda szerinted, ha több kutatóintézet is stabilan 2. erőnek hozza le teljes népesség és biztos választók körében?"


Ide kívánkozik az, hogy aki Jobbikos, az általában nyíltan bevállalja azt. Aki meg MSZP-s (a másik lehetséges második erő), az lehet rejtőzködő. És ez bele is illik a Jobbik kommunikációjába (miszerint az MSZP-sek azok kommunisták, akiknek egyik tulajdonságuk a rejtőzködés volt).

Tények? Majd a választáson... Vidéken, főleg Észak- és Kelet-Magyarországon várható a Jobbik sikere. Budapesten szerintem kizárható, hogy a Jobbik második erővé válik.

2011. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Jobbik legközelebb akkor lesz benne a hírekben, amikor végre betiltják.
2011. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!