Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Romastratégia Balin (vagy...

Romastratégia Balin (vagy hol). Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Egy olyan rétegen segíteni, akik lopnak, csalnak, gyilkolnak (uzsora), miért? Amikor ők követik el a bűncselekmény 80%-át. Én még magyart nem láttam sehol fémet (sínek) szedni. Ezáltal balesetet okozva másoknak. Na és biztos, hogy a segítséget soha sem hálálják meg.


Nem csak a cigányokat kellene mutogatni akár a tv-ben is, mivel vannak olyan magyar családok, akik még rosszabb helyzetben vannak, mint a cigányok. De velük (magyarokkal) nem is foglalkoznak. A Bahamákon meghozni a "mi" pénzünkből a romastratégiát, nem volt fair. Itthon is lehetett volna ezt tárgyalni. Bezzeg a magyar szegény családokról nem hoznak döntéseket.


2011. dec. 9. 23:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ocsmányság, hogy így herdálják a pénzt, lassan már az országot is Hawaii-ról kormányozzák két koktél ivása közben.
2011. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi volt ez? Nem hallottam róla.
2011. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"Nem csak a cigányokat kellene mutogatni akár a tv-ben is, mivel vannak olyan magyar családok, akik még rosszabb helyzetben vannak, mint a cigányok. De velük (magyarokkal) nem is foglalkoznak."


Kellene? Elvégre a magyar nem lop csal gyilkol ugye, ha családi körülményei odáig fajulnak?! (Faxt nem.)

Végül is csak el kéne menni dolgozni, és élhetnének úgy ahogy a normális emberek, csak baxnak dolgozni. Miközben a mi pénzünkből élnek...

Remélem ez kinyitja a szemed...



"Na és biztos, hogy a segítséget soha sem hálálják meg. "

Ja, hogy te azért szoktál segíteni másokon, hogy majd meghálálják?! Ki vagy te a keresztapa?! Nekem inkább soha ne segíts.

2011. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az Azuri szigetekre mentek közpénzen a romákról értekezni.

Jővő hónapban a Bahamákra mennek, akkor a hajléktalanok lesz a téma.

2011. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már ezt az Azori-szigeteket. Mitől egzotikus hely az? Nem a trópusokon van. Nem is valami gyarmat, közönséges portugál tartomány, még csak nem is a leggazdagabb. Túl van dimenzionálva az ügy.
2011. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké utolsó, legközelebb majd a te fizetésedből fognak elmenni nyaralni és stratégiázni, nem közpénzből.
2011. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kellene? Elvégre a magyar nem lop csal gyilkol ugye, ha családi körülményei odáig fajulnak?! (Faxt nem.)

Végül is csak el kéne menni dolgozni, és élhetnének úgy ahogy a normális emberek, csak baxnak dolgozni. Miközben a mi pénzünkből élnek...


Mármint a politikusok?


Ha magyarra érted, egyre kevesebb a munkahely. Hol van az az 1 millió munkahely, amit Orbán ígért? Sehol. Mert én egyről se tudok. Falun egyáltalán nincs munkahely. Ha albérletbe mész városon. 50 ezer a rezsi+még egyél is+ruházkodjál is.+még haza is adjál pénzt. Akkor neked mi marad? Semmi.

2011. dec. 10. 16:15
 8/20 A kérdező kommentje:
Most a leminősítés után meg 6x drágább lesz minden. Úgyhogy kezdhetünk raktározni, hogy éhen ne haljunk.
2011. dec. 10. 16:16
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyébként is a Moody szerint ez egy bóvli (semmirevaló) ország.
2011. dec. 10. 16:43
 10/20 A kérdező kommentje:
2011. dec. 10. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!