Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságkötés Balin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés Balin?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha megosztanátok a tapasztalatokat.
2011. jún. 5. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk víz alatti (búvár) esküvőnk volt ott 2007-ben. :) Nagyon jó volt, csak sajnos a család nagy része (érthető okokból) nem tudott jelen lenni... és a víz alá se jöhettek le, akik ott voltak.


Amúgy azért ott volt, mert a férjemnek ott kint van cége, és búvárok oktatásával foglalkozik, és a kinti kollégák találták ki.. én meg belementem. Aztán itthon is volt egy kisebb esküvő, amin azért mindneki jelen tudott lenni :)

2011. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
drága
2011. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Bali nem szép! Sokkal jobb helyek vannak. Balival kapcsolatban én hatalmasat csalódtam.
2011. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaha az életben házasságot kötök, azt csak is így teszem: tengerpart, homokos strand, két tanú, egy eskető személy, egyszerű fehér ruha, semmi vendégsereg, semmi felesleges cicoma.


Ilyen szempontból Bali nem rossz... :)

2011. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
templom?
2011. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Minek a templom?
2011. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, miért kell lepontozni valakit azért, mert leírja, milyen esküvőre vágyik...? Ezt nevezem én tömény rosszindulatnak, boldogtalan ember az, aki ilyen szinten nem képes elviselni mások gondolatait...
2011. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Tapasztalatom nincs, de szerintem kissé körülményes.

Ugye azért jobb esetben 1-2 ember, tanúk stb jelen kéne, hogy legyen. Az anyagi terheket akkor illene nektek állni, mert azért ilyen kiruccanást nem mindenki engedhet meg magának.

Meg jó időben el kell kezdeni megszervezni, mivel szükséges felvenni a kapcsolatot a konzulátussal, stb, rengeteg papírmunka meg pénz ez is. Utána meg jó kis macera még a honosítás is, ha szükséges (nem tudom, bocsi).

De gondolom az első akkor tud segíteni, vedd fel vele a kapcsolatot. Élménynek biztos érdekes lenne, de egy olyan igazi álomesküvőn azért ott szoktak lenni a barátok, stb, ami így nem megy.

(persze mondom ezt én, aki ha már házasságra adom a fejem, maximum Vegasban, részegen. xD)

2011. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
2011. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

pontosabban:

[link]


nem is olyan vészes az ára...


belegondolva, hogy mi 1,5 millió forintot költöttünk az esküvőnkre és ráadásul még nem is volt nagy csinnadratta. Igaz itt nem volna ott a rokonság és barátok, de nekem nem is hiányoznának:)

2011. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!