Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostanában miért van itt...

Mostanában miért van itt annyi liberális?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre van itt egy csomó válaszoló, akiknek semmit nem jelent a nemzet, a haza, akik csak a külföld érdekeit nézik, és nem a magyarokat. És még azokat is lenézik, lepontozzák, akiknek a nemzeti érdekek az elsődlegesek.
2011. dec. 9. 17:41
1 2
 11/20 bumbi02 ***** válasza:
60%
Kérdező, ne legyél már ennyire beszűkült... Te a liberalisták szólod le, liberalisták közül meg sokan azokat akik "hazaszeretőek".. (hozzáteszem nem a nacionalistákat szoktuk leszólni, hanem a sovinisztákat, akik azthiszik h ők nacionalisták...)
2011. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 bumbi02 ***** válasza:
88%

1. fasiszta (utálom a c.gányokat és a zs.dókat is egyre jobban)



Ez max a rasszista.. a fasiszták nem ezek... A fasiszták elutasítják pl a parlamentarizmust, elutasítja a polgári demokrácia alapjait..

2011. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Én részben liberális vagyok, és nem azért szólom le a nacionalisták egy részét mert szeretik az országot, hanem azért mert állandóan gyűlölködnek undorító módon. A liberalizmus (nem az szdsz féle ál-liberalizmusra gondolok) csak fejlődést hoz az adott országnak, míg a szélsőjobb mindig is csak a feldühödött csürhe buzdítója. Jah és attól még hogy egy liberális érdeklődik a többi ország kultúrája iránt is, még szeretheti az országot. (nekem is van szimpátiám Magyarország iránt, hiszen itt születtem és ma is itt élek, viszont nem olyan elvakult a szeretetem mint sok nacionalistának)
2011. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Látszik mekkora fejlődést hozott a liberalizmus...
2011. dec. 10. 18:12
 15/20 bumbi02 ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!


Ne csak be bökj egy-egy mondatot, hanem valami indoklást is, tényeket is hozhatnál fel... A liberálisoknak is a nemzet érdeke az első...A nacionalizmussal nincs baj.. Csak itt gyíkon inkább soviniszták vannak. Akiknek nem a haza szeretet az elsődleges hanem mások utálata...

2011. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a liberálisoktól pont a hazaszeretetet nem látom. És pont az SZDSZ volt az, amelyik nyiltan ki is mondta, hogy fel akarja adni nemzeti önazonosságunkat. Ez minden csak nem hazaszeretet. És sokszor olyan válaszokat is leszólnak, amik a nemzetet az EU elé helyezik.
2011. dec. 10. 19:54
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Valamit figyelembe kellene venned SZDSZ nem egyenlő a liberalizmussal. Mondhatni ég és föld.
2011. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 bumbi02 ***** válasza:
60%
kérdező, ne mosd össze a liberalizmust az szdszel.. ez olyan mintha én a jobb oldalt összemosnám Jobbikkal, vagy a nacionalizmust a Hitleri nacionalizmussal..
2011. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Na, most meg ez van. Mindenki liberálisnak hívta őket. Akkor most miért is ne? Vagy akkor én lehetnék mondjuk náci, mert Hitler nem is volt náci? Hát szerintem nagyon nem...
2011. dec. 12. 00:11
 20/20 bumbi02 ***** válasza:
70%

Abszolút nem érted, vagy csak provokálsz?:)


Mondok egy példát:


Azért mert egy pápa anno pénz és gazdagság reményében, a kereszténység védelmébe burkolózva háborúkat indított, nem fogom a keresztény vallású embereket elítélni hogy ők is ilyenek lennének.


Azért mert van egy párt aki liberális, ne mossuk össze az összes liberálist azzal a párttal.

(segítség:

párt - pápa

liberális - keresztény)

2011. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!