Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért dolgozna valaki ingyen?

Miért dolgozna valaki ingyen?

Figyelt kérdés

Sehogysem értem...

[link]


2011. dec. 8. 22:35
1 2
 1/17 asmosys ***** válasza:
89%

Aki magától nem érti, sose fogja.

Csendben jegyzem, pedig jó.

2011. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen dolgoznak ingyen, nagy lelkesedéssel. És ez általában komoly elégedettséggel és némi boldogsággal tölti el őket.
2011. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a politikusok kellene hogy önkéntes szakemberek legyenek szvsz.
2011. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg bennem lenne a hiba? Én úgy vagyok vele, ha ráérek akkor már inkább összevágom itthon a fát vagy felásom a kertet. Én elhiszem, hogy baromi jó. Nekem is jó lenne, ha mindezt más és ingyen csinálná meg helyettem. Aki úgy érzi, hogy jó jöhet hozzám is.


Az ajánlatot komolyan gondolom! Jelentkezőket privátban várom!

2011. dec. 8. 22:51
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Valamikor mindenkinek kötelező volt, úgy hívták: "társadalmi munka", vagy "kommunista szombat". Pénzt nem adtak, de a kényszer nyílvánvaló volt. Nem éppen amerikai találmány.
2011. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 asmosys ***** válasza:
92%
Azért a Máltánál mentőzni vagy nálad fát vágni……azért van különbség.
2011. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

"az önkéntes tevékenység végzése révén együttműködést, kooperációkészséget is tanulnak, így nagyobb eséllyel térhetnek vissza a munkaerőpiacra"



Aha, értem. Tehát ha elmegyek zsákot hordani árvízkor vagy ételt osztani egy alapítvány rendezvényén, akkor nagyobb eséllyel fogok kőművesként vagy asztalosként munkát kapni. Minden világos.

2011. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Azért a Máltánál mentőzni vagy nálad fát vágni……azért van különbség."


Mért? A málta többet fizet? :D

2011. dec. 9. 00:26
 9/17 Ebern ***** válasza:
58%
Ha a munkáltató nem hajlandó fizetni az elvégzett munkáért akkor nincs értelme tovább dolgozni. Azonban az önkéntes munka az más lapra tartozik. Azt mondják a "munka nemesít" a tétlenség tönkretesz. Jó érzés látni a munka eredményét ha nem is pénzben mérik tehát nem nevezhető ingyen munkának.
2011. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért tartjátok a kommunizmust minden kérdésben megvalósíthatatlannak?
2011. dec. 9. 05:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!