Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A honatyáknak jár az ingyen BKV?

A honatyáknak jár az ingyen BKV?

Figyelt kérdés
Hogy van olyan vastag bőr bizonyos emberek pof... akarom mondani arcán, hogy ilyen magas fizetés mellett, az ingyen utazást is magáénak akarják. Emlekszem, amikor azon is felhaborodott az egyik, hogy miért nem adják ingyen a pogácsát a büfében. Hogyan vélekedtek erről?
2011. nov. 24. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem értem, hogy minek? Bármelyik is jár BKV-vel? :)
2011. nov. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél a pont,azt sem tudják hol a buszmegálló!

Az ingyen utazás pedig így is megvan,hisz nem kevés költségtérítést kapnak utazásra,szállásra,telefonra és ki tudja még mi mindenre!

2011. nov. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekik jár.


Ennek ellenére ez itt egyeseket nem háborít fel, inkább megint a nyugdíjasoktól vennék el a kedvezményt.

2011. nov. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerinted járnak BKV-val?
2011. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy mi NEM jár nekik?

Folyamatosan emelik a saját fizetésüket, miközben mindenki másét lesz**ják. Megadnak maguknak minden elképzelhető kedvezményt, miközben mindenki mást lesz**nak. Tulajdonképpen van bármi, amit még NEM adtak meg maguknak, ami NEM jár nekik...?

2011. nov. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ők úgy gondolják, nekik minden ingyen jár, alanyi jogon.Nem csoda, hogy ennyi, sok pénzen eltartott honatya mellet csak nő az a bizonyos sokat emlegetett államadósság, amire a gatyánk is ráment már.

De egyébként érdekesek az emberek, mert itt úgy látszik a honatyák ingyen élése senkinek sem tetszik, de mikor más kérdésben felmerül, hogy az embereknek is kellene, hogy adjon valamit a kormány, segítsen, meg mikor szó esik a segélyezettekről például, akkor bezzeg azonnal előkerül egy csomó kormányvédő, bőszen hőbörögve, hogy " A kormánynak nem dolga fogni az emberek kezét!"

Akkor hogy is van ez?

2011. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk inkább az ingyen BKV-t kéne használniuk, mint a többmilliós autókat és a velejáró benzinkártyát.
2011. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De egyébként érdekesek az emberek, mert itt úgy látszik a honatyák ingyen élése senkinek sem tetszik, de mikor más kérdésben felmerül, hogy az embereknek is kellene, hogy adjon valamit a kormány, segítsen, meg mikor szó esik a segélyezettekről például, akkor bezzeg azonnal előkerül egy csomó kormányvédő, bőszen hőbörögve, hogy " A kormánynak nem dolga fogni az emberek kezét!"


És mi is itt az ellentmondás...?

Nem tetszik a segélyezés -> "A kormánynak nem dolga fogni az emberek kezét!"

Nem tetszik a honatyák ingyen élete -> "A kormánynak nem dolga fogni a honatyák kezét!"

Mi a probléma...? :)


Amúgy annyiból szvsz tényleg értelmesebb felállás lenne az, ha az öngondoskodásra tennék a hangsúlyt ÉS VALÓBAN LEHETŐVÉ IS TENNÉK EZT pl. alacsonyabb és kevesebb adóval és magasabb fizetésekkel, hogy legyen miből öngondoskodni, mert akkor ugye a költségvetés kiadási oldala is igen nagy tételekkel könnyebbülhetne meg.


Amúgy is mindenki csak szidja az állami ellátórendszereket, hogy így sz*r, meg úgy, és sokszor tényleg, mivel nincs rájuk pénz. Szóval nekem nyolc, legyen fizetős az egészségügy, az oktatás, meg minden, de akkor egyrészt keressen is annyit mindenki, hogy teljen nekik mindezekre, másrészt pedig akkor a pénzért cserébe valóban kapjon minőséget, teljesítményt és színvonalat is az ember.

2011. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog, nekem is jár béren kívüli juttatásként a bérlet.

Én inkább az igazolatlanul kifizetett költségtérítést és a benzinkártyát tartom felháborítónak.

2011. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan?

Miért aggaszt ez téged?

Szerintem nem ez a fontos, hanem az, hogy ők, mit is tesznek.

Ha nem járnak autóval, akkor közlekedjenek csak BKV-val.

Én inkább azt mondom, hogy támogatni kéne azt, hogy több ember is használhatja a tömegközlekedést. Fejleszteni is kéne, főleg úgy, hogy minél kevesebben használják az autót.

2011. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!