Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaza van Dopemannek?

Szerintetek igaza van Dopemannek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 8. 22:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Mudri Lav: Persze a holokausztot nem szabad tagadni, mert azzal megbántjuk a zsidókat. Már megint kettős mérce..."


Azért néhány millió ember halála és egy vers között van egy kis különbség. Ráadásul Dopeman a verset használta fel csupán, a dallamot nem, tehát nem a nemzet himnuszát, csupán az alapjául szolgáló verset.


"Ilyen kontextusban nem idézzük Kölcseyt, slusszpassz."


Múltkor miközben a WC végeztem a dolgom, hirtelen elkezdtem a Husztot szavalni. Remélem nem fognak lecsukni :(

2011. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%

"Kinek árt vele?"


Például nekem.

2011. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
9%
Kifejtenéd bővebben, hogy mit is árt vele neked?
2011. dec. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
57%
Például azt, hogy a nemzeti himnusz alapjául szolgáló szövegrészlet a magyar nemzet jelképe, nemzeti identitásának egyik alapköve. Ezt kocsmába, útszélre való stílussal köríteni a magyar nemzet gyalázását jelenti számomra, és nem csak számomra, mert mint a mellékelt ábra mutatja, sokan tettek feljelentést, és nem egy embernél szakad el a cérna ezen égbekiáltó tahóság láttán/hallatán. Kielégítő a válasz?
2011. dec. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
61%

"következő mi lesz? feljelentik Copy Cont, hogy a fűről énekel?"

A fű az neked nemzeti jelkép? :D Talán Jamaicában.

2011. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
49%

"Például azt, hogy a nemzeti himnusz alapjául szolgáló szövegrészlet a magyar nemzet jelképe, nemzeti identitásának egyik alapköve."


Hát én nem a himnusz miatt érzem magam magyarnak, és ha szerinted a himnusz a magyar identitástudat alapja, az elég nagy gond. Eszerint pl. Rákóczi vagy Dózsa nem is lehetett magyar (ami hülyeség).


" Ezt kocsmába, útszélre való stílussal köríteni a magyar nemzet gyalázását jelenti számomra, és nem csak számomra, mert mint a mellékelt ábra mutatja, sokan tettek feljelentést, és nem egy embernél szakad el a cérna ezen égbekiáltó tahóság láttán/hallatán. Kielégítő a válasz?"

Szerintem meg csak rágjátok a szart, nem tudom miért nem lehet ezen továbblépni. Akinek nem tetszik, az ne hallgassa (nekem sem tetszik egyébként), nem tudom mi fáj neked azon, amit nem hallasz.

2011. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
59%
Olvasd el még egyszer, amit írtam. "Egyik" alapköve. Ha téged nem zavar, magánügyed, engem zavar.
2011. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
MudriLav talán nem is magyar érzelmű, jó hogy nem zavarja.
2011. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
10%
Dopeman-nak igaza van 100%-osan. Magyarország súlyos helyzetben van jó ideje.. A hímnusz bizonyos szöveg részeivel csak érzékeltetni akarja a szörnyű helyzetet, ennyi. Akinek ez nem teccik, vagy nem érti hát az hallgasson SP-t....
2011. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!