Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaza van Dopemannek?

Szerintetek igaza van Dopemannek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 8. 22:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Szólásszabadság van elvileg, hadd mondja már el, amit akar! Ha valakinek nem tetszik nem kell hallgatni és akkor a kutya nem veszi meg a lemezét. Viszont emiatt az ügy miatt többszörösére nőtt a nézettsége a klipnek. Szóval az illetékesek eléggé elcseszték, ha az volt a céljuk, hogy kivonják forgalomból a dalt.
2011. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

Dopeman elo adasban lefekudne az anyjaval csak vegyek a lemezet.

Mindig feltunoskodik, mert maskepp a kutya nem foglalkozik vele.

Ez volt a kartellnal is.

Azt akarta, h Ganxsta Zolee, Dopeman es a kartell legyen a banda neve.

2011. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Na, megszólalt a nagy művész, aki elmagyarázza nekünk, hogy a b'zmeg mekkora nagy filozófia! Szóval maga klip nem tetszik, bár nem is zaklat igazán fel, de megértem azt, akit felzaklat. Na de az is túlzás már, hogy akkor ebből itt most bűncselekményt csinálnak! A helyén kéne kezelni az ilyen dolgokat, és elintézni egy legyintéssel.
2011. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
A szám egy nagy sz@r, de sok dologban igaza van.
2011. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

"Még mindig ismeretlen tettes ellen nyomoznak"


Szerintem ez sokat elárul a rendőrség munkájának színvonaláról... Hónapokig tartó nyomozás, mi?

2011. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és egy ilyen ügyben!
2011. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Azért nyomoznak ismeretlen tettes ellen, mert akkor tanúként tudják meghallgatni a dopemant, és köteles válaszolni, viszont gyanúsítottként nem muszáj megszólalnia sem.

Egyébként pedig ha büntetőjogi eszközökkel próbálnak fellépni bizonyos "zeneszerzők, művészek" ellen a művészeti alkotásaik miatt, akkor az már tulajdonképpen a cenzúra egyik formája.

A kérdésre válaszolva, szerintem igaza van abban a Dopemannek, hogy ilyesmiért nem kéne jogilag vegzálni őt, a Himnusz meg a bdmeg szerintem se férnek meg egymás mellett, de valahol ez ellenpólusa annak amikor a nemzeti jelképekre reecskáznak, és undorító giccsparádét csinálnak a magyar kultúrából.

2011. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%

Ez egyáltalán nem a cenzúra egy formája. Én is rászarhatnék egy videoklipben a Bibliára, mert olyan nagy kortárs művész vagyok, de nem teszem, mert ezzel emberek millióit sérteném meg.


Az pedig duma, hogy azért ismeretlen tettes ellen, mert így tudják kihallgatni. Mit kell rajta kihallgatni? Állapítsák meg hogy törvényellenes-e amit csinál, aztán büntessék meg, ha igen, ennyi! Egy napba telne az egész.

2011. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Nemzeti jelkép megsértése báncselekmény csak abban az esetben valósul meg, ha valaki a jelképre irányulóan közvetlenül sértő vagy lealacsonyító kifejezést, utalást használ. Dopeman ilyet nem tett, bármennyire is szeretnék egyesek.
2011. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

én egy igazán sz.r előadónak tartom Dopemant, ez a száma is csak annyira hallgathatatlan, mint a többi, de neki van igaza.

nem ő a szánalmas, hanem aki képes feljelenteni bárkit egy dalszöveg miatt.

a következő mi lesz? feljelentik Copy Cont, hogy a fűről énekel?

2011. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!