Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kapnak a vasutasok...

Miért kapnak a vasutasok karácsonyig fejenként 150. 000 Ft-ot prémiumba?

Figyelt kérdés
Orbán betartotta az ígéretét és 5 milliárd forintnyi jutalékot oszt szét a vasutasok között. Az más kérdés, hogy az óvodákban nem volt múltkor meleg étel és sorra zárnak be a kórházak, és folynak a kilakoltatások. Inkább a mentősöknek és az orvosoknak kellett volna kapniuk akik életeket mentenek nevetséges aprópénzért. Szánalom és sajnálatos, de sajnos a teljes csőd szélén áll az ország.
2011. nov. 29. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
orbi attól fél, hogy megint sztrájkolnak majd.
2011. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a MÁV is csődbe mehessen.
2011. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

Most az a baj, hogy betartott egy ígéretet? Pff...

"Inkább a mentősöknek és az orvosoknak kellett volna kapniuk akik életeket mentenek nevetséges aprópénzért."

Inkább ne turkáljunk a magánrendelős orvosok pénztárcájában...

Nőj fel kérdező.

2011. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Tipikus Magyar mentalitás. "Ha nekem nincs másnak se legyen!"

Én nem sajnálom a vasutasoktól.

2011. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem karácsonyig kapják, hanem a következő három évben szétosztva. Ennek első harmada lesz, amit karácsonyig elvileg átutalnak nekik... kb. nettó 30.000 forintnyi összeg. Ez 1 milliárdba kerül idén, és 2012-ben, illetve 2013-ban még 2-2 milliárdba.

Nem vagyok a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" elv pártján, de meg tudom érteni, hogy sokan felháborodnak ezen a kifizetésen.

Mindemellett nézzük meg, mire mennyit költ a kormány 2012-ben a költségvetés főbb számai alapján: romaintegrációra 120 milliárd, Holocaust Dokumentációs Központnak 170 millió, a MAZSIHISZ-nek 823,5 millió, a Terrorelhárítási Központnak 12 milliárd, brit korrekcióra pedig 14 milliárd forintot különítettek el.

2011. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

"Nem vagyok a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" elv pártján, de meg tudom érteni, hogy sokan felháborodnak ezen a kifizetésen. "


Inkább azon legyél felháborodva mikor ennek az összegnek a sokszorosa kerül 1-1 politikus zsebébe, különböző beszerzési szerződések után, vagy van kifizetve tanácsadó cégeknek akik semmit nem csinálnak.

A vasutasok legalább dolgoznak is.

2011. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Digo, olvasd el még egyszer, amit írtam: megértem, hogy sokan felháborodnak rajta. Nem úgy fogalmaztam, hogy engem felháborít.
2011. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ok, akkor nem neked címzem, hanem azoknak akit ez felháborít. Bocs, valóban azt írtad.
2011. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én azon lepődtem meg, (habár mai világban semmin nm kéne..), h mások mér nm kaptak??..
2011. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

"nem volt múltkor meleg étel"


Az önkormányzat hibája, nem a vasutasoké.


" sorra zárnak be a kórházak"


Hol is?


"és folynak a kilakoltatások."


Azért ne kapjanak jutalékot mert ráfáztak azok, akik annak idején valutával nyerészkedtek? Vicc. Tényleg, mikor is mentjük meg a forint hiteleseket? Elegem van abból, hogy a devizahitelesek nyekergését kell hallgatnom egész nap.

2011. nov. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!