Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes Hír tv-ben miért...

A fideszes Hír tv-ben miért adnak fidesz ellenes híreket?

Figyelt kérdés

Pl Esztergom önkormányzata nem tudja fizetni az áramot az iskolákban. A nép a Fidesz lemondását követeli. A kormány nem tudja kezelni a helyzetet államadóság.


Mi a lényege ennek? Orbán leváltását készítik elő: És egy Eu-s vezetőt neveznek ki a nagy pénzügyi körök?


Kié akkor a Hír tv? A Fideszé vagy a zsidóké?


2011. nov. 28. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
A Hír TV sosem volt fideszes, mindig is baloldali propagandacsatorna volt.
2011. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Honnan veszed ezt a hülyeséget?
2011. nov. 28. 21:14
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"A Hír TV sosem volt fideszes, mindig is baloldali propagandacsatorna volt."

hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe


Na ez volt a hét vicce!



Nem Fidesz-ellenes híreket adnak, hanem az éppen aktuálisakat. Mindegyik adó hírműsorában benne volt. És szerinted mit mondjanak, hogy nem történt semmi és Esztergomban minden OK? Hamar elvesztenék még a maradék hitelüket is...


Pedro

2011. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A HÍR-TV mindig is Fidesz szócső volt. Most nyilván nem tudják letagadni az igazságot.
2011. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet! Sok mindent letagadtak eddig is meg elhallgattak! Szerintem most valami más van tudatosan.
2011. nov. 28. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nem tudok nyilatkozni, mert propagandacsatornát nem nagyon nézek. Elméleteim viszont vannak. Az egyik, és én ezt valószínűsítem, hogy ma már ezek a propagandacsatornák is kifinomultabbak, az ügyes manipulációjuknak része az is, hogy azért nem 100 %-ig szakadnak el a valóságtól, nem primitív dicshimnuszokkal szolgálják az irányvonalat, mert ebben az esetben hamar elvesztenék a hitelességüket. Az összhatásban gondolkodnak, ami azért vastagon fideszpárti és ellenzékellenes, de a hitelesség látszatának kedvéért beleférnek az adásba ilyen negatívnak látszó hírmorzsák is.


A másik lehetséges magyarázat, ami szerintem itt még nem valószínű, hogy egy belső hatalmi harc van, és a pártadó üzenni akar a pártnak, illetve a pártadót működtető csoportok a vezetésnek, és burkoltan valós kritikát fogalmaznak meg, vagy egy, a fővezértől távolabb álló csoport mellett állnak ki. Szerintem erről nincs szó, elméleteben lehetne.


Én nézek kínai és orosz tévéket is, és azokból láttam, hogy már ők is kifinomultabb manipulációs technikákat alkalmaznak, nem olyan vonalasak, mint pár évtizede. És akkor még vegyük figyelembe, hogy a FIDESZ-nek ma már átfogó médiabirodalma van több tévével, rádióval, lapokkal, hírportálokkal. Ezek is némileg eltérő hangot ütnek meg, különböző rétegeket szólítanak meg inkább, de összességében igyekeznek a teljes tábort lefedni.

2011. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mondanak valamit az a baj. Ha mondanak, akkor meg az a baj. Van sapka, nincs sapka?
2011. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy tévécsatorna, rádió vagy újság közel áll valamelyik párthoz, még nem jelenti azt, hogy elhallgatnak tényeket.
2011. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem számolbe, akkor nem tud a fidesz felé kedvezzőbb árnyalatokat festeni az ügyről.
2011. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

1. nem tudom, miért kell ebbe a kérdésbe belevinni a zsidókat.


2. a HírTV régebben tényleg erősen jobboldali tévé csatorna volt, szerintem sokan emlékeznek még a HírTV és az Echo TV "békés kődobálói"-ra.


a HírTV-ben nemrég tényleg megfigyelhető volt egy "törés", egyre több igazságot kezdtek mondani :)


hogy ma melyik oldalon áll, nem tudom, ritkán kapom el ott a híreket, mindenesetre tapasztalatom szerint kezd megbízhatóbb lenni, mint az m1 manapság...

2011. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!