Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha egyszer végre...

Mi lenne, ha egyszer végre valamiben hallgatnánk Orbán Viktorra, és meg is fogadnánk a tanácsát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor nem milliárdos, de nem sok hiányzik hozzá, és havonta milliókkal lesz gazdagabb, miközben millióknak már a tüzelőre sem jut, és zsíros kenyéren élnek (ennek is utána néztem, mert érdekelt). EMBER, GONDOLKODJ!
2011. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gyermekkoromat Rákosi elvtárs és dicső pártja miatt én is zsíros kenyéren és ecettel ízesített teával töltöttem.Ezen kívül öten aludtunk egy szobában mert az ötvenes években szénhiány volt és ha adtak valamennyit, azt is csak utalványra.Reggelre így is jégverem lett a szoba. Egész nyáron a téli tüzelőre spóroltunk, úgy hogy semmi újat nem mondasz. Mindenki csak nyavajogni tud, de azt nagyon.
2011. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Covenant: Szerintem milliárdos már az Orbán...
2011. dec. 4. 21:14
 14/14 anonim ***** válasza:
Az utolsónak! Ne haragudj, de valóban Te egy utolsó vagy. Nem mondod vagy meséled el, hogy miből áll Orbán V. hatalmas vagyona, ki működteti,mert elfoglaltsága és pozicíója miatt ezt valakivel intéztetnie kell. Amiről pedig már ketten tudnak az már nem titok. Tehát járj utána és ne csak blöffölj. Vagy nem vagy más mint egy primitív provokátor.
2011. dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!