Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2004-2006os állapotokat nem...

Nem dávid kérdése:

2004-2006os állapotokat nem lehetne visszaállítani?

Figyelt kérdés
Szerintem akkor éltünk a legjobban.
2011. nov. 24. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem.


Persze az az ostoba aki azt gondolja hogy szórtuk a pénzt.

Nem tudom hogy miként lehetne ma megélni ha nincsenek a lökésszerű béremelések. Szerintem sehogy.


Miközben nem látják a fától az erdőt.

Azt hogy a gazdasági rendszerünk a felelős nem a jövedelmeink a magyasak!


Hiába dupláznák ma meg a minimálbért, ami ugye húzná fel a magasabb béreket is, ha az a millió kermúlti, mint végfelhasználó rotációs elven mindíg viszi kifelé a jövedelmeket. 2-3 év és semmi nem marad belőle csak az infáció.


Ezért nem lehet a belsőfogyasztáson alapuló gazdaságélénkítést kivitelezni nállunk.

Ahoz előbb rendbe kellene tenni a duális gazdaságunkat.

Azt meg se a fidesz se a maszop nem fogja, mert olyan érdekeket sértene, akik 2 perc alatt megfingatná őket.

Ugyanis mindent tudnak róluk.


Pld


Egy tescónak mi baja lenne ha kiderűlne valami gyurcsányról, ugye hogy semmi. És gyurcsánynak???


De orbánnak kapcsolatban is ez a helyzet.

2011. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehetne,ha megfelelő adópolitika lenne. Olyan,ami kedvezne a vállalkozásoknak is.
2011. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a hitelből való jó élés nem olyan pozitív dolog. Amúgy az, hogy te akkor éltél a legjobban nem jelenti azt, hogy más is.
2011. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"2004-2006os állapotokat nem lehetne visszaállítani?"


Nem


"Szerintem akkor éltünk a legjobban."


Ez nézőpont kérdése

2011. nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"2004-2006os állapotokat nem lehetne visszaállítani?"


Időgéppel esetleg.


"Szerintem akkor éltünk a legjobban."


Persze, hogy akkor. Az állam tömte a pénzt a "zemberekbe" évi 10%-os hiánnyal, és a "zemberek" is akkor vették fel tömegesen a frankhitelt minden baromságra. Persze, hogy "jól éltek", csak ez egyenesen vezetett oda, ahol most vagyunk. Ugyanez volt a helyzet egyébként sok más országban is (Görögo., Spanyolo., Íro., Izland stb.)

2011. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na jó lenne, ha visszaállítanák mi? Azt persze már elfelejtették az emberek, hogy akkor kezdődtek azok a folyamatok, amiknek ma is isszuk a levét. A 2006-os választásokat hazugsággal nyerték meg, az akkori látszólagos jó létnek semmi fedezete nem volt, csak hitel, meg pár trükk, amit bevetettek a választás előtt. Mi már akkor is rosszabbul éltünk, mint 2002-ben, szóval egyáltalán nem kéne azt visszahozni.

Aztán persze 2006-ban a választás után jött a hidegzuhany, és egy brutális megszorító csomag. Ha valóban annyira rendben volt itt minden, akkor minek kellett ez? Aztán már jóval a világválság előtt itt csökkent a gdp-növekedés, és romlott az életszínvonal. Hát ilyet mégegyszer nem kérek.

2011. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sanyi add csak vissza az időgépet!
2011. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!