Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az SZDSZ...

Mi a véleményed az SZDSZ óriásplakátjáról?

Figyelt kérdés
Egyik plakátjukon látható egy csuklyás srác, mellette egy öltönyös férfi. Csak nekem jutott vajon eszembe az öltönyösröl a "fehérgalléros bűnöző"?
2009. máj. 11. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Mélységesen elítélendő,hogy más kárára így akarnak nyerészkedni.És szánalmas is.Hova tűnt az általuk hirdetett nagy szabadságjog?
2009. máj. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Az a helyzet, hogy akármit tesz az SZDSZ nem lesz 3. "erő". Akkor sem, ha a drogosmelegpedofilok miatt ő jut be a parlamantbe és a Jobbik nem. Nemhogy harmadik, de második "erő" sem lesz. A dolgok úgy látszanak alakulni, hogy a FIDESZ-nek nem lesz szüksége szövetségesre, hogy meglegyen a többsége. Az MSZP meg hiába fekszik megint össze az SZDSZ-szel, semmit nem fognak érni még ketten sem, ha szerencséjük van, akkor talán a 2/3-os törvényeket le tudják szavazni. Ezt ők is tudják, ennyire talán nem hülyék (báááááár... :))

Szóval a "kampányuk" gyakorlatilag egy lejárató és uszító kampány. Pedig mi ellen is "harcolnak"? Amúgy a kopasz arc a plakáton nem a mexikói ketrecharcos, mint kiderült egy olasz modellügynökségtől van, akik nem engedélyezték a politikai célú felhasználást. Amúgy 200001 szabad, demokrata szavazó van, csak nem mind olyan hülye, hogy rájuk szavazzon :D

2009. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
hehhe... 20 éves,egyetemista, irodalmár és állatvédő lány vagyok, és becsületesebbnek tartom magam bármelyik politikusnál... nem tudom, mi közöm van egy kopasz izomagyhoz...de már inkább hozzá legyen közöm, mint az undorító mocskos hazugokhoz...mert mind az, szdsz,mszp,fidesz,egyik sem a mi javunkat akarja, csupán a másik fölötti győzelmet!
2009. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

ajánlom figyelmetekbe, én jót röhögtem 8)


[link]

2009. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Agyrém
2009. máj. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Sokkal több negatív hatás érné az országot a szélsőjobb hatására, mint bármilyen más csoportéra.
2009. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jók ezek a plakátok. Olyan keményen népszerűsítik vele a Jobbikot hogy az csak na. A toleranciabajnokok propagandája ismét visszaütött :)
2009. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Uszítsák csak maguk ellen az embereket. Azt gondolom. Gyűlöletkampányt folytatnak, félelemre építenek, de csak nekik van mitől félniük, mert becstelen, hazudozó, köpönyegforgató mocsok banda az egész. A magyar politikai elit a többi országéval együtt többnyire elmehetne a jó sunyiba.
2009. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!