Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az SZDSZ...

Mi a véleményed az SZDSZ óriásplakátjáról?

Figyelt kérdés
Egyik plakátjukon látható egy csuklyás srác, mellette egy öltönyös férfi. Csak nekem jutott vajon eszembe az öltönyösröl a "fehérgalléros bűnöző"?
2009. máj. 11. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
arra gondolsz, hogy "ki legyen a 3. erő? 200001 szabad demokrata vagy az Árpád-sávosok?"?
2009. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy rémlik, igen
2009. máj. 11. 22:00
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a a JEDI harcosok jutottak eszembe a csuklyás srácról, A Jedik köztudottan a rend és a becsület védelmezői. Tehát JEDI konta SZDSZ ( fehér galléros bűnözők ).

A másik plakátról, ahol az a durva arcú ember van, meg az jutott eszembe, hogy az SZDSZ fene nagy liberalizmusa miatt tudnak előtörni ezek a deviáns elemek. Ha az SZDSZ liberális, akkor fogadja el a másságot, hiszen ez a politikai hitvallása. Vagy csak addig elfogadható a liberalizmus, amíg nem árt a politikai érdekeknek ?

A harmadik plakát a szélsőjobbos fickóval megint egy ügyfélkábítás. Nem kellett volna szarrá verni a magyar gazdaságot tisztelt kormányzó erők, és akkor nem tört volna előre a szélsőjobb. Megfőzték, jó étvágyat hozzá !

2009. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Undorító, szánalmas, kétszínű. Felháborítónak tartom, hogy egyrészt helytelenül írják az "árpádsávosok"-at, másrészt meg, ez a "nehogy már a Jobbik legyen a harmadik erő" mondanivalója is bicskanyitogató számomra! Nemtudom ki dől még be nekik, de szerencsére már egyre kevesebb agymosott hisz nekik.

Arról nem is beszélve, hogy azt se tudták ki a kopasz a képükön..

2009. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
A kopasz fickó egy mexikói ketrecharcos aki magánéletében békés itt meg ijesztgetnek vele.Nem rossz a meglátásod.
2009. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Én mint középkorú, többgyerekes családanya, aki tiszteli az árpádsávos ősi zászlót, kikérem magamnak, hogy bűnöző skinheadnek akarjanak beállítani.

Ez a nagy liberalizmus, mások véleményének a tiszteletben tartása?

Szerintem az SZDSZ nagyon sokat ártott magának ezekkel a plakátokkal, mert az ismerősi körben olyanok, akik SZDSZ szimpatizások voltak, fel vannak háborodva ezen a durva demagógián.

2009. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
92%

Engem teljes mértékben felháborított. A plakátjuk nem szól másról, mint a sztereotipizálásról. Hát nem ez ellen küzdenek a liberalisták? Hogy mindenki felvállalhassa magát úgy, ahogy van? Persze minden oldalon vannak szélsőségek, sajnos, vagy nem sajnos (szerintem minimális mértékben kell deviancia, különben nem tudnánk mi a "normális").

Ha ezeket a plakátokat ki akarnánk fordítani (persze mi intelligensebbek vagyunk, és nem tesszük), akkor az SZDSZ oldalára egy meleg felvonuláson résztvevő kiöltözött egyént rakhatnánk ki... Ha ezt megtennénk - ami ugyanúgy felháborító lenne - akkor mi is sztereotípiákat használnák a figyelemfelkeltésre.

A véleményem még az, hogy ilyen plakátokkal a felszínes, buta embereket lehet csak megszólítani.

2009. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az a véleményem, hogy szakadt volna az anyjába a feje aki tervezte őket.
2009. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen mindegy már, hogy az SZDSZ kit vagy mit tesz a plakátjára. Megbuktak, végük. Szánalmas is, hogy eleve csak 200001 szavazatot akarnak összegyűjteni, fel sem tételezik magukról a jobb eredményt, ez a szerény szám (5 % alsó hangon) lenne maga a Kánaán. De nem lesz, Mert mi is az SZDSZ tulajdonképpen? Egy összevissza beszélő, kizárólag a maga átmentésén ügyködő, széteső, mondanivaló nélküli kis maradvány, aki most abból akar megélni, hogy van a Jobbik. Hát ez kevés lesz...
2009. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
A Jobbik, 100% hogy be fog jutni a Parlamentbe, ezt már nem tudják megakadályozni. Viszont remélem hogy a szavakat tettek is követik majd. Ráférne az országra egy "gyatyábarázás". De rendesen.
2009. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!