Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mikor ismeri el, hogy...

Shai-Hulud kérdése:

Orbán mikor ismeri el, hogy ők is elkúrták?

Figyelt kérdés

Az ország értékelése egyre negatívabb, lassan a "bóvli" kategóriába tartozunk, újabb leminősítés várható, a forint zuhanását csak azzal sikerült megállítani, hogy újra szóba állnak az IMF-fel, másfél év kormányzás után csak a közmunkahelyek szaporodnak...


És a kormány tisztelt vezetői ehhez csak annyit tudnak hozzáfűzni, hogy "Hát azoknak nincs is joguk hozzá, hogy minket minősítgessenek!" (Lehet, hogy joguk nincs, de mégis minden befektető rájuk hallgat.)


Szóval nem kellene lassan belátni, hogy ez a Fidesz kormányzás lassan már többet árt az országnak, mint az mszp-é?


2011. nov. 19. 00:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted mikor fogja a vezér elismerni, hogy hibázott? A politikai pályafutása alatt hányszor tette meg? Ez egy buta csökevény, sose fog lemondani, nem változtat irányt megy fejjel a falnak mi meg szopjuk a f@szt!
2011. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem kúrtak el semmit. Egyszerűen rájött arra hogy nincs Magyarország abban a helyzetben, hogy az IMF - el megszüntesse a kapcsolatot. Magyarul nem vagyunk még gazdaságilag olyan erősek. Majd leszünk. És abban is biztos vagyok, hogy most kedvezőbb feltételei lesznek az országra nézve a megállapodásnak. Kérnék egy kis optimizmust, elég fárasztó már ez a nagy pesszimizmus a többség részéről.
2011. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sz1u ***** válasza:
73%

00:25 kolopele!


"Nem kúrtak el semmit. Egyszerűen rájött arra hogy nincs Magyarország abban a helyzetben, hogy az IMF - el megszüntesse a kapcsolatot. Magyarul nem vagyunk még gazdaságilag olyan erősek."


Hmmm... tömören szólva, akkor ez mi, ha nem elkúrás? "Rájött"... hát elég hamar. Ha rám hallgatott volna akkor, mikor elhajtotta az IMF képviselőit, én már akkor megmondtam volna neki, hogy Viktor ezt jól elkúrtad.

De nem csak ezt, hanem úgy általában (egy-két kivételtől eltekintve) mindent elkúrt (hadd ne soroljam most fel) a szabadságharcos igazmondó bölcs vezérünk.

2011. nov. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Utólag már kár ezen siránkozni. Remélhetőleg most születik egy olyan megállapodás ami mindenkinek jó lesz majd. Ha pedig mégsem..............? De erre ne is gondoljunk.
2011. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, hogyan lehetsz ennyire elvakult kolopele. Az IMF-hez való fordulás azt jelenti, hogy a kormány eddigi összes gazdaságpolitikai intézkedése elhibázott volt. Megbukott a "nyugdíjreform" az egykulcsos szja, a nyereségadó csökkentése, az áfaemelés, a jövedéki adó emelés, a járulékemelés stb... Kényszerpályán van a gazdaság, ma holnap leminősítenek bennünket, jövőre akár recesszió is elképzelhető. Miért lennénk optimisták mire fel? Biztos vagyok benne, hogy egyszer majd lehet szuverén, erős gazdaságunk de ez nem orbánnak lesz köszönhető! Fel kéne ébredni végre minden elvakult narancsosnak, és be kéne látniuk, hogy az imádott vezérük a vesztébe viszi az országot!
2011. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
kolopele, nem tudom, hogy észrevetted-e, de szinte mindig az ellenkezőjét mondod annak, amit a többség mond
2011. nov. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Tudom. De miért mondanám azt amit mások, ha én másként látom és élem meg? Itt mindenki a véleményének ad hangot, és engem még senki nem vádolhatott meg azzal hogy trágár és agresszív vagyok. Tudom én hogy ez most egy menekülés Orbán felől a várható kudarc miatt, de jobb későn mint soha. Ment a saját elképzelései után (meg persze amit tanácsoltak neki), mint mindenki más. Ő sem tudhatta hogy ez lesz majd belőle. Remélem az emberek nevében hogy most helyesen fog cselekedni.
2011. nov. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 doboszoli ***** válasza:
81%

01:00 kolopele

-nem utólag, hanem egy éve "siránkozunk"

-lehetetlen helyzetbe hozott emberektől ne várjunk pozitív

hozzáállást

-"utólag belátta"... ez a legszebb. A hatéves gyerek is tudja, hogy ha szembe fut a gyorsvonattal, a vonat fog győzni. OV-nak ehhez a felismeréshez másfél év kellett.

-"reméljük jobb lesz". Jobban kedvelem a tényeket, mint az ezotériát.Hinni a templomban, de ott is fenntartással.

-"ha mégsem...de erre ne is gondoljunk." Pedig benne van a pakliban. Nagyon benne van.

2011. nov. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Kolopele: Fecó ugyan úgy jót akart, az bűn. Ha Ov akar jót, akkor az meg "jaj szegény, semmi baj, majd kijavítjuk valahogy". Hogy is van ez?
2011. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Mudri Lav, Fecó, beismerte hogy loptak, csaltak, hazudtak, mi az, hogy ugyan úgy jót akart?
2011. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!