Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van joga Gyurcsánynak évet...

Van joga Gyurcsánynak évet értékelni? Kritizálhat ő bárkit is miután megkétszerezte az államadósságot és "elkúrták"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Gyurcsánynak csak a bitón való lógáshoz lenne joga, de hát az sajnos még odébb van.
2010. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Van joga. Neked is van. Le lehet pontozni, én is gyűlölöm Kurcsányt, de ettől még értékelhet, engem ez nem mozgat meg.
2010. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Miért? Van joga a bulvárnak beletúrni az emberek életébe, akik egy kicsit is hírnevet szereztek? A médiának van joga úgy vágni és terjeszteni a történéseket, ahogy az érdekük éppen diktálja? A statisztikusoknak van joga pár-100 ember alapján akár téves következtetésekkel manipulálni az embereket? Van joga bárkinek is megverni egy tanárt, aki nem ártott senkinek? És még sorolhatnám... Nem tűnt még fel, hogy itt már rég nincs igazságosság?
2010. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs (legalábbis, mint olyan ember akinek adnak a véleményére)

Magánemberként azt csinál, amit akar!

2010. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. A második válaszoló írta le jól. Akinek meg nem tetszik, hát az ne figyeljen rá. Én is problémásnak tartom Gyurcsányt erősen, értékelési szempontból is, meg úgy is, hogy azért az MSZP találhatna már hitelesebb szereplőket, de ha erre futja, hát ez van, nem muszáj odafigyelni és odaszavazni.
2010. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a "böszme" ne értékeljen és főleg ne kritizálodjon !
2010. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jogállamban és szólásszabadságban élünk, ergo joga van. Más kérdés, hogy ki figyel oda rá? Én biztosan nem, ahogy a többi leszerepelt maszopos se tud érdekelni.
2010. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!