Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az oktatási...

Mi a véleményetek az oktatási törvénytervezetről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Mind egy kalap szar amit a fidesz csinált eddig. Ez sem külömb.
2011. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Vissza megyünk vele az időben.

Én kivégezném érte Hoffmannt és bagázsát

2011. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Jó lenne, ha ésszerű mértékben reformálnák meg az oktatást, de sajnos, mint mindig a hazaáruló Fidesz most is túllő a célon.
2011. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Vegyes véleménnyel vagyok róla. Nagyon szép dolgokat fogalmaz meg, csak nem igazán tudom mit érnek el vele, ha kötelező jellege van. Az általános iskolások részére főleg a nevelési esély adva van, ez már csak az iskolán és a pedagógusokon múlik. Felsőoktatási programjuk is jó, de nem tudom jó-e ha ténylegesen zérusra csökkentjük az állami helyeket a humán diplomák (bölcsészet, művészet) számát.

Az egységesített tankönyvellátás még kifejezetten jól is elsülhet. A kötelező természettudományos érettségi viszont nem tudom mi a fenének kell eröltetni, aki olyan pályára készül le érettségizik egyébként is, aki nem, az feleslegesen van terhelve. Pláne, hogy az informatikát kizárták. Helyette fizika, biológia vagy kémia! Szupi szupi szupi!

Üdv.

Egy 10.es.

2011. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

"Felsőoktatási programjuk is jó, "


16 évesen inkább még művelődj picit

Egy nagy lósz@rt jó.

Az önmagában egy tény, hogy csökkenteni kell a piacképtelen szakok férőhelyeit, de nem ilyen hebehurgya és szánalmas módon.

2011. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Hebehurgya csökkentés szükségességét csökkentéssel orvosolni. Aha.
2011. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"hebehurgya csökkentés szükségességét csökkentéssel orvosolni. Aha."


Nem

Tény, hogy csökkenteni kell, de nem o-ra. A piacképes szakokat is sújtja a reform stb.

Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag a szakma teljes ellenzése ellenére viszik keresztül a baromságaikat.

Mondom, művelődj még, mert ez a téma nem az erősséged.

2011. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem olyan na most aztán jól odacsapunk és úgy megszigorítunk mindent, hogy majd csak pislog ide-oda mindenki és minden naggggggyon jól fog működni.


Aztán nagyot koppantak, mert nem csak a haszontalan hülye gyerekeknek nem tetszett de még a szakma tekintélyes tagjai is elhűltek a sok hülyeségen.


Csak az a baj, hogy ők nem értelmes ember módjára gondolkodnak, hanem mint a sértődött hülye gyerek, elvonul a másik szobába és magában "csakazért" is meg csinálja, mindegy ki mit mond, hát nehogy már beismerje, hogy ő hülye.


Akárki akármit mond én úgy érzem, hogy úgy csinálnak, mint a nagydarab hülye gyerek, aki veri a többieket, mert élvezi, hogy hosszabb a karja és senki nem tud közel menni hozzá úgy se.

2011. nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
első bekezdés: Mármint nekem ilyennek tűnik az egész
2011. nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most miért lettem lepontozva? Hogy lehet-egy vélemény nem hasznos?! Ezért rühellem a felnőtteket, nem lehet velük normálisan semmit sem megbeszélni... Esetleg beírtam volna, hogy köcsög fidesz szebb jövőt éljen a jobbik komcsik haza vagy valamilyen felesleges valamit még arra is kaptam volna 50%-ot.

"Tény, hogy csökkenteni kell, de nem o-ra."

És ezt ki is fejtettem! Te hol voltál akkor? Sebaj! Itt van. "de nem tudom jó-e ha ténylegesen zérusra csökkentjük az állami helyeket a humán diplomák (bölcsészet, művészet) számát. "


Hülyeúr...

2011. nov. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!