Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme a kétsebességes Eu...

Mi értelme a kétsebességes Eu ban maradni?

Figyelt kérdés

"Merkel az eurózóna válságától tartva ment bele a kétsebességes EU-projektbe


[link]



Tisztán látszik hogy már így is az van amit a németek és a franciák akarnak. Mi az értelme annak ha gyakorlatilag mindeben kiszolgáltatjuk magunkat, a piacainkat, a pénzügy politikánkat, és nem is dönthetünk a jelentős kérdésekről. Sőt ahogy látszik hogy ki is akarnak mindenkit hagyni a döntésekből.


"március 11-én bekövetkezik: az eurózóna-országok vezetői egymással tanácskoznak egy rendkívüli csúcson, kizárva az egyeztetésről az eurózónán kívüli EU-államokat."


AZ AZ, GYAKORLATILAG SZAVAK NÉLKÜL A TETTEKKEL DE NYÍLTAN "FOGYASZTÓ RABSZOLGÁNAK" MINŐSÍTENEK.


2011. nov. 11. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel túlságosan elfogult vagy, így nem sok értelme van veled vitatkozni.


mindazonáltal a kétsebességes eunak annyi az értelme, hogy így is kapnánk a támogatásokat.

2011. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is lenne egy kérdésem!

Mi értelme volt egyáltalán csatlakozni, mikor mindenki látta, hogy ez lesz, mindenki tudta (csak sokan még most sem fogják fel) hogy csak csatlósnak kellünk! Szégyenheti magát mindenki aki hagyta hagyja hogy ide jusson egy európában meghatározó ország! A mi hazánk! A több ezer éves ősi hon és 2000 éves állam!

2011. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Na már 2000 évesek lettünk? Jó sokat aludhattam.
2011. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

"Szégyenheti magát mindenki aki hagyta hagyja hogy ide jusson egy európában meghatározó ország! A mi hazánk! A több ezer éves ősi hon és 2000 éves állam!"


Jézusom...

2011. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is lenne egy kérdésem!

Mi értelme volt egyáltalán csatlakozni, mikor mindenki látta, hogy ez lesz, mindenki tudta (csak sokan még most sem fogják fel) hogy csak csatlósnak kellünk! Szégyenheti magát mindenki aki hagyta hagyja hogy ide jusson egy európában meghatározó ország! A mi hazánk! A több ezer éves ősi hon és 1000 éves állam!

2011. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most nyíltan is "kimondatik" a nyilvánvaló:


MINDÍG IS MÁSODRENDŰEK VOLTUNK.

2011. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!