Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a 4k? Bőv lent

Mi ez a 4k? Bőv lent

Figyelt kérdés
Mi ez a negyedik köztársaság párt? Nem értem... Szerintetek "jók"?
2011. nov. 1. 13:29
 1/6 Heckler ***** válasza:
60%
Ja, nagyon jók. Összegyűlt az összes sz*rjankó ex-SZDSZ-es meg ex-MDF-es "aktivista", hogy megmondják a tutit.
2011. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A III. Birodalom után jön a IV. Köztársaság.
2011. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert én nem igazán értem... nem vagyok otthon a politikában, de azt látom, hogy a munkásokért vannak meg minden. Közben meg egy csomó olyan ismerősöm oda van értük, aki nem is csinál semmit, eltartja az anyja mert sok a pénz, fizetik neki az albérletet meg minden.. szóval nem értem. Meg ezt az elvtársazást sem mármint facebookon a képeiken láttam.
2011. nov. 1. 13:34
 4/6 Heckler ***** válasza:
90%
Van olyan párt, amelyik nem a munkásokért, nyugdíjasokért, diákokért, kisebbségért, satöbbiért van a saját bevallása szerint?
2011. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Bár egyértelműen kiderül a válaszaidból, hogy ez álkérdés, és neked már most is kialakult véleményed van a 4K-hoz hasonló kis pártokról ("meg minden" :D), de játsszuk azt, hogy nem nézted hülyének a válaszolókat.


A 4K civil mozgalomként indult szociálliberális párt, aminek célja hogy a jelenleg béna és megosztott baloldal helyére erős és életképes baloldali gyűjtőpártot állítson. Főleg fiatalok alkotják, pont mint Viktorhuszárék húsz évvel ezelőtt. Konkrét programjukról még nem tudunk sokat, hiszen idén jelentették be, hogy párttá alakulnak. Nyilván az alacsony jövedelmű munkavállalókat és a városi értelmiséget kívánják megszólítani.


Hogy "jók"-e, az majd kiderül.

2011. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bumbi02 ***** válasza:
de mindenesetre mutatja a magyarok politikai kultúráját hogy még meg se alapult a párt, már szidják....
2011. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!