Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van annyi konformista...

Miért van annyi konformista ember?

Figyelt kérdés
Főleg a politikában. Persze fontos a beillkeszkedés egy közösségbe nem azt mondom hogy nem meg hogy legyen valaki közösségellenes. Csupán annyit hogy ha valamivel elvi gondjai vannak akkor igenis fel kell rúgni azt a szaros vödröt. De senki nem teszi meg mindenki inkább lapít és kussol. Ez miért jó? Így soha nem lesz semmi jobb. És a politikusainktól sem várható el hogy őszintébben "játszanak" ha maga a nép is ilyen.
ma 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Rúgd fel akkor te a szaros vödröt!
ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez egy elég cinikus válasz.

Vagy nem értetted miről szól a kérdés vagy te magad is azok közé tartozol akiket kritizáltam. Egyébként a kérdésedre a valasz, megtettem.

ma 19:23
 3/9 A kérdező kommentje:

Semmi baj nincsen egyebként vele ha te a minden áron valí konformizmust tartod helyesnek ahogy a politikusok meg a megélhetesi celebek is csinálják csak akkor ezt írd flegmáskodás helyett.


Szerinted ez az emberi működés helyes amit csinálnak?

ma 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha te már felrúgtad, akkor mi még a baj? Csak nem az, hogy kiderült, nem az a megoldás?...
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na pont erre vagyok kíváncsi. Ezt kifejthetnéd hogy szerinted miért nem az a megoldás? Szerintem a hazugságnál és a képmutatásnál minden jobb. Hiszen pont azt írtam hogy változás csak így lehet. Tehát értelmetlen a kérdésed hogy a számba adod hogy nekem bajom lenne vagy mégsem az a megoldás. Szeretném meghallgatni az érveidet amivel alátámasztod hogy szerinted miért jó amikor valaki beáll a sorba képmutatni és hazudozni.
ma 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem kell gondolkodni, megteszi más helyettük, valamint nincs felelősség: ha meg más megteszi, akkor lehet azokat hibáztatni a döntésért.
ma 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy jól sejtem hogy te vagy az aki minden kérdésnél a kormányt dicséri és nyal be neki teljesen? Mert a stílusod alapján nagyon úgy érzem. Általában csak valami lekezelő flegma cinikus troll választ írsz minden kérdés alá ahelyett hogy komolyabban beleálljál valami vagy érvelj és szét szálazz egy témát. Nekem nincsen vele bajom felőlem nyugodtan, csak kár hogy nem lehet komolyabban vitázni.
ma 20:53
 8/9 A kérdező kommentje:
4/7-nek ment
ma 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:

"változás csak így lehet"

Nem mindig változás kell ahhoz, hogy jobban menjenek a dolgok. Időnként pont az a megoldás, ha kitartunk a régi dolgok mellett.


"miért jó amikor valaki beáll a sorba képmutatni és hazudozni"

Az nem jó. De lehet, hogy időnként csak te érzed képmutatásnak meg hazudozásnak azt, amit ő pont hogy nem.

ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!