Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak lassan már hugyoztak...

Orbánnak lassan már hugyoztak nem?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje van még szerintetek? Ismik közül már az is utálja aki rájuk szavazott..
2011. okt. 25. 10:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
Lassan már fingnak is neki.
2011. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

"Mennyi ideje van még szerintetek?"


Kormányon szerintem kb. 6,5 vagy 10,5 éve. Nyugdíjasként nem tudom.


"Ismik közül már az is utálja aki rájuk szavazott."


Nincs új szövegetek? 2 éve van fent folyamatosan ez a "minden fideszes ismerősöm kiábrándult és átállt a Jobbikhoz" lemez. Miközben a Jobbik semmivel sem áll jobban, mint 2 éve.

2011. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

A választók több mint felle még mindig mellette áll. Ez bánt téged?


Én kivárom a négy évet és akkor értékelek.

2011. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az első ciklusuk alatt elég jól éltünk. De miért? Mert a hőn utált és szidott Bokros-csomag feljavította az országot. Ezt a Fidesz 4 év alatt jól el is szórta. Utána az MSZP még tett rá egy lapáttal. Mondjuk azt nem értem, hogy miért a Gyurcsány-kormány volt a legjobb az egyik válaszoló szerint. Hatalmas gazdasági (is) károkat okozott az országnak azzal, hogy az őszödi beszéd után nem mondott le.

Szerintem Orbán végigviszi ezt a ciklust, aztán a következőre nem választják meg. De hogy akkor kit, azt nem tudom, mert jelenleg én egyikre sem szavaznék.

2011. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ma 15:44


Mik voltak a Bokros-csomag intézkedései, és hogyan "szórta el" őket a Fidesz?

2011. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Az első ciklusuk alatt elég jól éltünk. De miért? Mert a hőn utált és szidott Bokros-csomag feljavította az országot. Ezt a Fidesz 4 év alatt jól el is szórta. "


A mostani intézkedések eléggé hasonlóak a Bokros-csomaghoz. Tehát ezek is jók?

2011. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!