Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekel mi is a baj a fidesz...

Érdekel mi is a baj a fidesz fanok felfogásával?

Figyelt kérdés

Előző kérdésre válaszolt egy mindenki álltal jól ismert 53% os válaszolgató!


""


18:54


"Kérlek légy szíves add elő, hogy miből produkáltuk azt az óriási külker .többletet ?"


Nem tudod használni a google-t? Akkor segítek. Kereskedelmi egyenleg termékcsoportonként, millió euró, 2010:


élelmiszer +1685

nyersanyag +347

energiahordozók -5039

feldolgozott termékek -1291

gépipari termékek, járművek stb. +9813

Összesen +5515.


Ha ennél is részletesebb kell, nézz utána, nem fogok a kedvedért titkárnői munkát végezni.



Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:46

19:18

""



Szerinte óriási külker mérleg többletünk van.

Ami igaz is........lenne, ha:


Nem az oly sokszor említett duális gazdasági szerkezetünk lenne és mi a nemzetgazdaságunk termelné ki.


De nézzük hogy miért?


Mert az autó ipar ami húzza a mérleget, ami:

1, rengeteg importal jár, hisz a nyersanyag külföldön van és nem ritkán magas hozzáadott értékkel jön be, az az félig összeszerelten, részleges késztermékként.

2,Hogy szinte semmi köze a költségvetésnek a befolyt pénz nagyrészéhez. Ugyanis azt a külföldi autógyárak viszik haza a nagyrészét, mert nekünk nem származik belőle tőkejövedelmünk.


Aki ennyire nem érzi hogy miről is van szó, az egyátalán minek is szavaz?


Miért nem a fizetési mérleget vizsgálgatja, hiszen az sokkal jobban megmutatja mit is tud az ország valójában?

"" [link]


De hogy ne is tudjon belémkötni:

[link]


2011. okt. 13. 20:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
4%

"El tudnám neked magyarázni, miért jó amit a Fidesz próbál végig csinálni kedves crem0001, de tudom hogy úgysem hinnél nekem, mert te és a többiek mást láttok azon dolgok mögött, amit most a kormány csinál."


Tehát az ország tönkretétele jó, csak mi idióta antifideszes alsóbbrendű lények látunk ebben rosszat?

2011. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
95%
Viszont ez engem például ha csak olvasgatnék itt akkor sem befolyásolna, mert van saját véleményem. Azért az csak van a legtöbbünknek. Nem hinném hogy a gy.k. - n dől el valakinek hogy kire fog majd szavazni. Egyébként miért volna sivár az életem? Van két szabadalmam, egy gyáram, 4 gyerekem, mindent amit csak akartam elértem az életben. Az hogy késő este amikor már mindenki alszik szeretek itt írogatni az nem bűn, és nem megy semminek a rovására. Napközben nem igen találsz itt.
2011. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21%

"Elárulom, van egy másik regisztrációm, csináltam egyet kíváncsiságból, csak ott nincs nevem. Jobbikos vagyok, Fidesz és cigány gyűlölő, jelenleg 85 % - on állok."

"


naaa, tudtaaam!

2011. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon vicces vagy. Te is tudod hogy az csak azért van mert fel akartam mérni hogy az idelátogatók melyiket értékelik jobban: A munkát vagy az agressziót. A végeredmény önmagáért beszél. Ha nem az volnék aki valójában ugye kolopele, hanem egy gyűlölködő jobbikos, Fidesz ellenes, akkor többre tartanának itt az emberek. Ez szerinted a helyes?
2011. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
5%

Nezd crem0001!Lehet hogy neked van igazad es nem az 53%-os Fideszesnek,de azt hogy ide kiraktad a kerdesedbe a vita'tokat azt ovon alulinak tartom...Picit gusztustalan na!


Es nem fagyok fidesz fan!Es elnezest az offert!

2011. okt. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!