Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekel mi is a baj a fidesz...

Érdekel mi is a baj a fidesz fanok felfogásával?

Figyelt kérdés

Előző kérdésre válaszolt egy mindenki álltal jól ismert 53% os válaszolgató!


""


18:54


"Kérlek légy szíves add elő, hogy miből produkáltuk azt az óriási külker .többletet ?"


Nem tudod használni a google-t? Akkor segítek. Kereskedelmi egyenleg termékcsoportonként, millió euró, 2010:


élelmiszer +1685

nyersanyag +347

energiahordozók -5039

feldolgozott termékek -1291

gépipari termékek, járművek stb. +9813

Összesen +5515.


Ha ennél is részletesebb kell, nézz utána, nem fogok a kedvedért titkárnői munkát végezni.



Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:46

19:18

""



Szerinte óriási külker mérleg többletünk van.

Ami igaz is........lenne, ha:


Nem az oly sokszor említett duális gazdasági szerkezetünk lenne és mi a nemzetgazdaságunk termelné ki.


De nézzük hogy miért?


Mert az autó ipar ami húzza a mérleget, ami:

1, rengeteg importal jár, hisz a nyersanyag külföldön van és nem ritkán magas hozzáadott értékkel jön be, az az félig összeszerelten, részleges késztermékként.

2,Hogy szinte semmi köze a költségvetésnek a befolyt pénz nagyrészéhez. Ugyanis azt a külföldi autógyárak viszik haza a nagyrészét, mert nekünk nem származik belőle tőkejövedelmünk.


Aki ennyire nem érzi hogy miről is van szó, az egyátalán minek is szavaz?


Miért nem a fizetési mérleget vizsgálgatja, hiszen az sokkal jobban megmutatja mit is tud az ország valójában?

"" [link]


De hogy ne is tudjon belémkötni:

[link]


2011. okt. 13. 20:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Egyetértek az előző válaszolóval, bár nem értem, mi is itt a kérdés.
2011. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem is fizetve vannak az itteni fideszfanok. Nem létezik, hogy emberek ennyire betegek legyenek.

Na jó, ha azt a tömeget nézem, amelyik Gyurcsányért ment ki tüntetni, hogy "éjjen Feri, nem hagyunk téged ellopni!", stb, akkor mindig eszembe jut, hogy mennyire le van alacsonyodva az emberi nem. :D

2011. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

"Egyetértek az előző válaszolóval, bár nem értem, mi is itt a kérdés."


A hiba nem az ön készülékében van.

2011. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
"Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem is fizetve vannak az itteni fideszfanok." Jó nagy tévedésben vagy. Egy anonim fórumon mi a jó Isten értelme volna ha valaki pénzért írogatna? Nehéz elhinni hogy nem mindenki csak azért jön ide hogy panaszkodjon? Crem0001, szerinted van értelme annak hogy írjak neked vagy két oldalt priviben? Szerintem nincs. Senkit nem lehet meggyőzni, aki nem akarja.
2011. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%

Kolopele te meg világos, hogy csak reklámozni jársz ide.


Tiltani kéne már téged innen, mindenkinek jobb lenne így.

2011. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

"Egy anonim fórumon mi a jó Isten értelme volna ha valaki pénzért írogatna? "


Oroszországban erre külön pártaktivistákat képeznek ki, el tudom képzelni ezt a magyarországi pártokról is.


Azért van értelme, hogy így befolyásolják a közvéleményt.

2011. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nincs okom rá hogy reklámozzak, mivel nem Magyarországon vannak a piacaink. Egyébként sem írtam még le sehova hogy hol vagyunk és mi a profilunk. Ezt csak páran tudják privátból, akiket érdekelt. Olvasd el a szabályzatot és rájössz, hogy nem engem kellene innen kitiltani, hanem azoknak a jó részét akik itt vannak nap mint nap és a trágárkodáson meg a gyűlöletkeltésen túl semmiről nem írnak. Persze jellemzi az emberek többségének színvonalát, hogy nekik magas a százalékuk. Elárulom, van egy másik regisztrációm, csináltam egyet kíváncsiságból, csak ott nincs nevem. Jobbikos vagyok, Fidesz és cigány gyűlölő, jelenleg 85 % - on állok. Akkor miről is beszélünk? Amúgy meg nem áll szándékomban a közvéleményt befolyásolni, nem vagyok média személyiség. Csak leírom amit gondolok. Aki meg ezért engem kitiltana, az jobb ha nem szidja a diktatúrát.
2011. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek az 53% tól mert övön aluli voltam.

De annyra fúrcsa a számmra amit művelt sokszor.

Én igyexem a közgáz hűvös logikájával érvelni, ő meg mint egy politikus mellébeszélve válaszol.

Mikor meg konkrét gazdasági dolgokról beszél akkor a szezont a fazonnal. Nem hiszem hogy fizetett agitátor lenne,de hogy valami túlfanatizáló fan az tuti.

Ha gazdaságról beszélek valakivel és ő más felfogást érez megfelelőnek, az ok, az az értelmes vita alapja lehet.

De az hogy valaki Nobel-díjjas és közgazdász proffeszorok munkáit le ostobázza, csak mert nem a fidesszel ért egyet.....hát!


"kolopele

Annyit hallottam már hogy te érted mit is akar a fidesz és hogy van értelme csak mi, illetve én és a hozzám hasonló felsogásuak nem értik. De te eltudod magyarázni.

Nem hiszek benne. Nem akarlak megbántani, de szerintem te is csak azok közzé tartozol akiknek éppen a mai fidesz jó. Van őnigazolásod hogy jóhelyre húztad az X et mert hát hogy az 1 kulcs. De hogy mi lessz abbólamit a fidesz csinál, halovány gőzöd nincs, illetve sejted hogy sok jó nem.

2011. okt. 13. 21:56
 9/25 A kérdező kommentje:

Jahh és megkérhetek mindenki hogy ne akarjuk kiírtani egymást, mert akkor csak a rendszervarázslók beteges játékának leszünk a bábújai. Ugyanis nekik az a jó ha nem egységes a nemzet és jáchatják a zavaros játékaikat.


Mi beszéljünk a politkáról, de ne legyünk olyan hitványak mint a politikusaink!

2011. okt. 13. 22:00
 10/25 A kérdező kommentje:
játszhatják bocs
2011. okt. 13. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!