Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokaknak mi a baja Budapesttel?

Sokaknak mi a baja Budapesttel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 18:12
1 2
 11/13 bumbi02 ***** válasza:
100%

Túl nagy a tömeg, az emberekben közlekedésben - legyen az gyalog, vagy autóval -, semmilyen udvariasság nincs. Az 50 éves nyugdíjas szabályosan fellök hogy előbb érjen oda az ülőhelyhez mint a másik.

Másrészt nagy a zaj, mint előttem is írták.

Az árak sokszor drágábbak mint vidéken. Kaposváron 1000 forintból elmentem pizzát venni, és jó minőségüt kaptam, úgy hogy még üditőt is vettem mellé. Ellenben itt Pesten 1200nál kezdődik sok helyen a pizza.


Viszont előnye hogy mindent megtalál az ember amit akar.. hangszerüzlet, csokoládébolt, különféle szaküzletek, bevásárlóközpontok. Plusz könnyebb közlekedni mint vidéken.(mármint tömegközlekedéssel..)

2011. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ma 18:16


Győrött is vannak olyan ha nem jobb életkörülmények mint Budapesten. Munka van Győrben is, ott van az Audi pl. ami 7000 embernek ad jelenleg munkát, és ez a szám a közeljövőben csak nőni fog, egész kocsikat fognak itt legyártani és összeszerelni, de ott van az ipari park is ahol kismillió cég található stb.! Győrött is kapható elég sok minden, ott van az Árkád, Nagy Tesco, Metro, Kika, Baumax stb.! Szórakozási és művelődési lehetőség itt van szép számmal, a buszok is viszonylag sűrűn járnak (helyi és távolságiak egyaránt)! Győri vagyok szóval nem a kis újamból szoptam ki ezeket elhiheted nekem, szóval a "valódi" vidéken (legalábbis a Dunántúlon biztosan) nem olyan életkörülmények uralkodnak mint te azt gondolod!

2011. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:12


AZ ok egyszerű. Közel van az oszták határ.

2011. okt. 12. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!